fbpx

 

karma3

 

Podczas konferencji „Innowacje – Inspiracje – Interakcje”, 5 listopada 2015 w szczecińskim „Multikinie”, 16 zachodniopomorskich firm otrzymało statuetki Diamentowych Matrixów. W ten sposób Zachodniopomorska Szkoła Biznesu postanowiła wyróżnić firmy, które działają wyjątkowo skutecznie w szerokim obszarze innowacyjności.

Marzena Ustupska, Agata Baryła, Celina Skrobisz i Łukasz Sliski stanowią nowy zarząd Klastra. Przewodniczącą, podczas zgromadzenia ogólnego, została jednogłośnie wybrana Marzena Ustupska. Zachodniopomorski Klaster Wsparcia i Rozwoju Biznesu ma na celu integrację wszystkich środowisk zaangażowanych w tworzenie nowoczesnych systemów innowacji i rozwoju: animatorów i koordynatorów, przedsiębiorców, przedstawicieli sektora nauki oraz administracji publicznej.

13 sierpnia w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się zgromadzenie ogólne Zachodniopomorskiego Klastra Wsparcia i Rozwoju Biznesu, podczas którego zostanie powołany zarząd klastra oraz opracowany plan działania. Spotkanie ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy.

W Północnej Izbie Gospodarczej w maju br. powstał klaster, który w swych założeniach będzie platformą wsparcia dla przedsiębiorstw w obszarze technologicznym i innowacyjnym. Klaster będzie działa na rzecz zwiększania świadomości innowacyjnej MSP, będzie wspierał i rozwijał sieć współpracy sektora B+R z gospodarką. Klaster jako jeden z ważniejszych elementów swego działania upatruje w adaptacji innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań z Polski czy z zagranicy na terenie województwa Zachodniopomorskiego.

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a