fbpx

Pracodawca Roku 2

 

200 100 50

 

31 sierpnia br. członkowie Północnej Izby Gospodarczej w Choszcznie mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu pt. „Prawo pracy” , które przeprowadziła ekspertka w tej dziedzinie Pani Małgorzta Klowan oraz w  spotkaniu z przedstawicielami Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Pnią Jonną Ligenza oraz Dariuszem Mikołajczykiem.


 Głównym założeniem szkolenia było przybliżenie w przystępny sposób zagadnień prawa pracy oraz wskazanie możliwości sprawnego zastosowania zmieniających się przepisów w codziennym funkcjonowaniu zakładu pracy. Szkolenie miało na celu wyjaśnienie ostatnich zmian przepisów nie tylko od strony teoretycznej, poprzez przytoczenie ich brzmienia, ale przede wszystkich na wskazaniu drogi w praktycznym i prawidłowym ich stosowaniu.

W drugiej części uczestnicy spotkania dowiedzieli się w jaki sposób mogą  podnieść kompetencje i kwalifikacje swoich pracowników i skorzystać z możliwości refundacji nawet do 80% kosztów poniesionych na kształcenie personelu. Przedsiębiorcy uzyskali  szczegółowe informacje nt. wartości refundacji, procedury uzyskania wsparcia oraz usług szkoleniowych i doradczych objętych refundacją w ramach projektu pt.  „Fundusz Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim”, realizowanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości.

Wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym dziękujemy za spotkanie.