fbpx

Boże Narodzenie to szczególny dzień, dlatego chcielibyśmy spędzić go właśnie z Państwem. To jedyna taka okazja w roku, żeby się spotkać w takim gronie i wspólnie radować. Jest to czas podsumowań oraz refleksji. Każdy chcę spędzić ten wyjątkowy moment w ciepłej i miłej atmosferze.

Dlatego też Choszczeński Oddział Północnej Izby Gospodarczej ma zaszczyt zaprosić wszystkich przedsiębiorców zrzeszonych w PIG na pełną magii Wigilię Izbową. W programie znajdą się kolędy i pastorałki oraz świąteczny poczęstunek. Spotkanie Wigilijne odbędzie się 14.12.br. (czwartek) o godz. 18.30 w Karczmie Zbójnickiej ul. Wojska Polskiego 11 w Choszcznie. Każdą parę prosimy o przygotowanie paczki (słodycze) za kwotę około 25 zł. Dobroczynność Naszych przedsiębiorców będzie darem serca dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia do dnia 12.12.brr. pod numerem tel. 534 988 588 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.