fbpx

S23

W sobotę w Domu Biesiadnym "Alicja" odbyła się ósma gala choszczeńskiego oddziału Północnej Izby Gospodarczej, podczas której statuetkami zostali uhonorowani przedsiębiorcy, wyróżniający się efektywnością oraz determinacją w dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

Uroczystego otwarcia dokonał prezes choszczeńskiego oddziału PIG Mariusz Adamkiewicz, a Galę jak co roku poprowadziła Anetta Bikowska. Zaproszenie na święto przedsiębiorców przyjęli m.in. Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Ryszard Mićko, Dyrektor Wydziału Turystyki  i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Damian Greś, Wicestarosta choszczeńska Wioletta Kaszak, Dyrektor Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Wojciech Brażuk, burmistrzowie, wójtowie, przedstawiciele jednostek organizacyjnych i instytucji z naszego powiatu i województwa.

O tym, kto w danym roku otrzyma tytuły i specjalne statuetki decyduje kapituła choszczeńskiego oddziału PIG. Jej członkowie zdecydowali, że tym razem tytuł "Przedsiębiorstwo Roku 2016 Powiatu Choszczeńskiego" otrzymało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Nowak" z Recza. Statuetkę z rąk Marszałka Ryszarda Mićko i Wicestarosty Wioletty Kaszak odebrał właściciel firmy Mirosław Nowak.  Tytuł "Przedsiębiorstwo roku 2016” w Gminie Choszczno otrzymał Zakład Przetwórstwa Mięsnego "OZIMEK". - To wyróżnienie jest bardzo nobilitujące, ale też zobowiązuje nas do dalszego rozwijania firmy - mówił ROBERT OZIMEK. Gminy Krzęcin Green Plant - MACIEJ WAKUŁA, Gminy Bierzwnik Zakład Usługowy Stacja Kontroli Pojazdów TOMASZ MERCIK.

 Kapituła przyznała również nagrodę "Nestora Przedsiębiorczości". To specjalne wyróżnienie otrzymał choszcznianin, m.in. były wieloletni prezes Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Rzecku ROMAN LUBINIECKI.

 Atrakcją wieczoru była loteria, podczas której można było wygrać weekend  z wybranym modelem TOYOTY lub LEXUSA, który został ufundowany  przez sponsora, firmę  autoryzowanego przedstawiciela marki TOYOTA Kozłowski  w Szczecinie. Drugą ciekawą nagrodą był voucher dla 2 os. na weekend ufundowany przez sponsora Hotel Lambert z Ustronia Morskiego.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI

 

PODZIĘKOWANIA DLA PARTNERÓW I SPONSORÓW

logosychoszczno09022017