Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie po raz pierwszy organizuje Konkurs Pracodawca Roku Pomorza 2017. Udział w konkursie mogą wziąć udział nie tylko przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej, ale również firmy nie będące członkami Izby z terenu Pomorza. Udział jest bezpłatny!

W dniu 8 marca 2017 roku Przedsiębiorcy Północnej Izby Gospodarczej i mieszkańcy Koszalina spotkali się na uroczystym Koncercie z okazji Dnia Kobiet. Sala koncertowa Zespołu Państwowej Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie, wypełniła się niemal po brzegi. Półtorej godzinny występ uczniów został nagrodzony gromkimi brawami, zadany trud występu słodkim poczęstunkiem oraz zebraną sumą pieniędzy, które są przeznaczone na materiały szkolne i wsparcie najzdolniejszych uczniów.

Zapraszam serdecznie na bezpłatne szkolenie pt. benefity dla pracodawców i pracowników, które odbędzie się w dniu 6 grudnia 2016 roku o godz. 13.00. Spotkanie obędzie się w restauracji Biała Dama ul. Bolesława Chrobrego 26a w Mielnie.

Wkrótce

20leciepigreklama10082017