fbpx

Tylko trzy proste kroki dzielą Cię od rezerwacji. Wybierz wolne miejsca TUTAJ lub zgłoś mailowo imiona i nazwiska uczestników Herbatki na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie i plik płatności.

Zgodnie z uchwałą Rady Oddziału Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie z dnia 11 lipca 2017 r. za uczestnictwo w Herbarcie wprowadzona została symboliczna opłata w wysokości 50 złotych za osobę. W razie pytań bądź potrzeby dodatkowych ustaleń proszę o kontakt z Panem Arkadiuszem Ługowskim z Biura Izby mailowo a Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 537 184 630.

Dziękujemy wszystkim Firmom, które już się zgłosiły do udziału w Konkursie Pracodawca Roku Pomorza 2017. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z takim zainteresowaniem! Mamy bardzo dobrą wiadomość. Biorąc pod uwagę m.in. duże zainteresowanie ze strony firm, sezon wakacyjny oraz prośby przedsiębiorców o przedłużenie terminu przyjmowania wniosków, Rada Oddziału Północnej Izby w Koszalinie podjęła decyzję o przedłużeniu terminu składania ankiet do 25 sierpnia 2017 (piątek). Członków PIG zachęcam nie tylko do zgłaszania swojego udziału w konkursie, jak i do rekomendacji firm które Waszym zdaniem powinny zostać nagrodzone i wyróżnione. Zgłoszenia przyjmuje Pani Dominika Wiśniewska z Biura Izby na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z Panią Dominiką pod nr telefonu 94-341-10-83 lub tel. kom. 733-837-300.