fbpx

 

Wigilia Baner

 

Szanowni Państwo,

W dniu 16 maja 2019 (czwartek) o godzinie 13.00 w Restauracji Piano Bar ul. Rynek Staromiejski 14 w Koszalinie, odbyło się spotkanie Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie, Biznesowy Lunch połączony z wyborami uzupełniającymi delegatów do Rady Izby.

Dziękujemy za Państwa obecność na wiosennym Biznesowym Lunchu! Cieszymy się, że mogliśmy dzisiaj wręczyć kolejnych kilkanaście Certyfikatów przynależności do Naszej Izby. Jest to także doskonała okazja do poznania przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie, wymienienia się kontaktami i nawiązania między sobą współpracy. W koszalińskim oddziale staramy się nawiązywać współpracę biznesową w pierwszej kolejności wybierając przedsiębiorców będących członkami Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie, innymi słowy zależy nam aby "pieniądz krążył wśród członków Izby".

Na czwartkowym spotkaniu uzupełniliśmy, także skład reprezentacji delegatów Oddziału w Koszalinie do Rady Północnej Izby Gospodarczej. W wyniku głosowania do dotychczasowych delegatów: Romana Biłasa, Agnieszki Chmielewskiej, Urszuli Jeger, Katarzyny Kasprzak, Anny Łagodzicz – Pilarskiej, Hanny Mojsiuk i Adama Szałka, dołączyły Panie Ewa Zemła i Natalia Witkowska. Gratulujemy!

Ewa Zemła - Architekt – absolwentka Wydziału Urbanistyki i Architektury Politechniki Gdańskiej, przedsiębiorczyni, właścicielka Biura Projektowego – istniejącego na rynku od 1993 roku, dyrektor Stowarzyszenia Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART w Gdyni – oddział w Koszalinie.

Natalia Witkowska - przedsiębiorczyni, Przewodnicząca Klubu Kobiet Oddziału w Koszalinie drugiej kadencji. Zaangażowana w akcje charytatywne Fundacji Pokoloruj Świat, członkini stowarzyszenia SPARK, współorganizatorka konferencji TEDx Koszalin.

Fotorelacja: http://bit.ly/2WgTvhH

ciekawi

 Firma Tygodnia Teatr

 

pfp27042018a