Wielkopolska Grupa Prawnicza - członek Izby realizuje w naszym województwie szkolenia oraz doradztwo prawne dla przedsiębiorców z zakresu zamówień publicznych, w ramach projektu „Zamówienia publiczne dla przedsiębiorców”.

Szkolenia, dofinansowane w 90% ze środków unijnych, skierowane są do mikro, małych i średnich firm. Będą odbywały się w Myśliborzu w II połowie czerwca br. Więcej informacji na temat projektu, program szkolenia i informacje o doradcach dostępne pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych szkoleniami na spotkanie informacyjne o projekcie. Spotkanie odbędzie się dnia 6 czerwca 2017r. w Sali wykładowej przy ul. 1 Maja 19. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu do 2 czerwca br. pod nr telefonu 698037863 (biuro Północnej Izby Gospodarczej w Myśliborzu) lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a