fbpx

BANER dzień przedsiębiorcy 2020

 

MISJA GOSPODARCZA MAURITIUS 1

 

Już w najbliższą niedziele reprezentanci Północnej Izby Gospodarczej w Świnoujściu razem z Hotelem & SPA "Trzy Wyspy" Świnoujście West Baltic Resort Wellness & Spa Uzdrowisko Świnoujście oraz Informacja Turystyczna Świnoujście wyjeżdża do Austrii promować Region Zachodniopomorski i Leć do słonecznego Świnoujścia - Lotnisko Heringsdorf. Misja ma na celu rozpowszechnianie informacji o lotnisku i przyciągniecie do nas potencjalnego turysty, któremu umożliwimy rozkochanie w sobie naszego pięknego miasta Świnoujście. Przeprowadzimy dwa spotkania. Pierwsze w Wiedniu, drugie natomiast w Linz, gdzie odbędą się prezentacje na temat miasta oraz poszczególnych podmiotów biorących udział w projekcie. Relacja z wyjazdu będzie udostępniana na bieżąco.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Świnoujścia, którzy przez wiele lat zmagają się z problemem jakim jest przeprawa promowa. Kolejki są uciążliwe, szczególnie w sezonie letnim, kiedy to przeprawa zostaje oblegana dodatkowo przez turystów pragnących odwiedzić wyspę. Po wielu latach mogą odetchnąć z ulgą, że ten koszmar niedługo się skończy. 

W środę 31 stycznia br. odbyło się cykliczne coroczne spotkanie z Prezydentem Świnoujścia. Dla przedsiębiorców naszego miasta jest to ciekawe i interesujące spotkanie, ponieważ dotyczy ono budżetu miasta oraz planów inwestycyjnych na kolejne lata.

15 grudnia 2017 roku odbyło się tradycyjne spotkanie Wigilijne Północnej Izby Gospodarczej oddział Świnoujście. Na zaproszenie odpowiedziała grupa prawie 40 przedsiębiorców, którzy co roku spotykają się w tym właśnie okresie aby przełamać się opłatkiem i miło spędzić czas.