W środę 31 stycznia br. odbyło się cykliczne coroczne spotkanie z Prezydentem Świnoujścia. Dla przedsiębiorców naszego miasta jest to ciekawe i interesujące spotkanie, ponieważ dotyczy ono budżetu miasta oraz planów inwestycyjnych na kolejne lata.

15 grudnia 2017 roku odbyło się tradycyjne spotkanie Wigilijne Północnej Izby Gospodarczej oddział Świnoujście. Na zaproszenie odpowiedziała grupa prawie 40 przedsiębiorców, którzy co roku spotykają się w tym właśnie okresie aby przełamać się opłatkiem i miło spędzić czas.

Dnia 14 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie robocze Zarządów: Północnej Izby Gospodarczej Oddział w Świnoujściu oraz Świnoujskiej Organizacji Turystycznej z pracownikami Centrum Usługowo-Doradczego w Świnoujściu.

Za nami lunch inwestycyjny zorganizowany przy współpracy z Kancelarią Finansową Pani Ewy Karpisz, który odbył się  w piątek 27 października w Restauracji Rybnej „Rybaczówka” na wyspie Karsibórz i zgromadzi kilkunastu Przedsiębiorców ze Świnoujścia oraz Międzyzdrojów. Prelegentami  byli Zarządzający funduszami: Properthy Secured Fund SA oraz Real2b.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a