fbpx

„Wieczór nad Zalewem” jest wyjątkową imprezą plenerową kończącą sezon turystyczny na wyspie Uznam i Karsibór organizowaną przez Północną Izbę Gospodarczą oddział Świnoujście w Karczmie Rybnej „Rybaczówka”. W tym roku będzie to już druga edycja. Postanowiliśmy kontynuować tradycję tego wydarzenia, ponieważ w zeszłym roku odniosło duży sukces.

Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Świnoujście zgromadziła wielu uczestników w postaci ponad 200 przedsiębiorców i sympatyków PIG. Podczas „Wieczoru nad Zalewem 2016” była okazja zapoznać się z ofertą  lokalnych hoteli i restauracji: Prochownia, Jazz Club Centrala, „Weranda” Hotel Cesarskie Ogrody, Hotel TRZY WYSPY, Hotel Ewerdin, Uzdrowisko Świnoujście S.A., Karczma Rybna „Rybaczówka”. Wieczór uświetnił występ gwiazdy duetu Grażyny Auguścik i Jarosława Bestera. W tym roku również planujemy moc atrakcji dla zaproszonych Gości. Impreza ponownie odbędzie się w „Rybaczówce” przy smacznym  jedzeniu i dobrej muzyce. Wieczór uświetni występ zespołu „Żuki”, który słynie z coverów zespołu „The Beatles”. W tegorocznej edycji  na stołach królować będzie dziczyzna pod różnymi postaciami. W programie planowane są występy artystów z Miejskiego Domu Kultury, a jednym z zaproszonych gości będzie Pan Krzysztof Chomicz miłośnik przyrody znany z wyjątkowych zdjęć i filmów

Już dzisiaj można się kontaktować w sprawie udziału w imprezie z naszym Świnoujskim biurem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 606 182 469.