Wielkopolska Grupa Prawnicza realizuje w naszym województwie szkolenia oraz doradztwo prawne dla przedsiębiorców z zakresu  zamówień publicznych, w ramach projektu ZAMÓWIENIA PUBLICZNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Szkolenia, które odbywać będą się w Wałczu w czerwcu br,  skierowane są do mikro, małych i średnich firm, biorących udział w przetargach.

Współfinansowane będą w 90% ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Koszt czterodniowego szkolenia wynosi 132,88 zł netto od osoby. Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Szkolenia i doradztwo poprowadzi radca prawny – Pan Bartosz Kozłowski, współwłaściciel zarządzający w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej.

Udział w projekcie umożliwi przedsiębiorcom i ich pracownikom zaktualizowanie swojej wiedzy odnośnie zamówień publicznych w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Więcej informacji o projekcie: www.pzp.wgpr.pl

Północna Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych szkoleniami i doradztwem prawnym z zakresu zamówień publicznych na spotkanie informacyjne o projekcie. Spotkanie odbędzie się dnia 14 czerwca (środa), o godz. 11.00 w biurze Północnej Izby Gospodarczej w Wałczu (ul. J. Dąbrowskiego 2/1).

Uprzejmie prosimy o  potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu pod nr telefonu 534 344 544 (biuro Północnej Izby Gospodarczej w Wałczu) lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 12.06.2017 r.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a