fbpx

 

baner sylwia

 

Dnia 15 grudnia br. w Wałczu odbyło się Spotkanie Wigilijne, w którym tradycyjnie już uczestniczyli wspólnie przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Wałczu oraz  Stowarzyszeniu Inicjatyw Gospodarczych.

Prezesi obu zaprzyjaźnionych organizacji a także zaproszeni na spotkanie Starosta Wałecki Bogdan Wankiewicz oraz Skarbnik Miasta Wałcz – Rafał Fiszer, złożyli uczestnikom świąteczne życzenia. Wigilia to czas, w którym dzielimy się nie tylko opłatkiem, ale i sercem. Z tego też powodu na tegoroczne spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele wałeckich organizacji wspierających tych, którzy szczególnie potrzebują pomocy: Towarzystwa Przyjaciół  Dzieci, Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech”, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Caritas działającej przy parafiach św. Antoniego i Św. Mikołaja, którym przekazane zostały paczki świąteczne. Paczki trafią do rodzin, które najbardziej potrzebują wsparcia.  

 Na gości obecnych na spotkaniu czekała także wigilijna kolacja, na którą szef kuchni, Dariusz Zych przygotował tradycyjne świąteczne specjały. Uczestnicy spotkania spędzili  przy dźwiękach kolęd niezwykle miły wieczór. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy, by zbliżające się Święta Bożego Narodzenia obfitowały w niezapomniane chwile spędzone w gronie rodziny i przyjaciół, z dala od wszystkich trosk i zmartwień.

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a