baner20lecie11102017

 

 

 


Firma zrzeszona w Izbie posiada wolną nieruchomość do wynajęcia. Do wynajęcia są dwie kondygnacje (II i III piętro) w budynku biurowym w ścisłym centrum Szczecina. Piętro II to 10 pomieszczeń o powierzchni  12 - 40 m2, całkowita powierzchnia II pietra wynosi 377 m2. Na piętrze III jest 11 pomieszczeń o powierzchni  11 - 32 m2 i całkowitej pow. 399 m2. Wymienione kondygnacje przez ostanie 20 lat zajmowała Agencja Rozwoju Rolnictwa. Parter i I piętro budynku zajmują inne mniejsze podmioty.

Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie poszukuje firm z sektora MŚP, którym mogą zaproponować pomoc w pozyskaniu atrakcyjnego finansowania z poziomu Komisji Europejskiej na dalszy rozwój technologii/ produktu/ usługi oraz ekspansję międzynarodową.

Zarząd Powiatu  Nowotomyskiego oferuje do sprzedaży działki na terenie Starego Tomyśla o łącznej powierzchni 13, 2864 ha. Na części działek o powierzchni 5,8103 ha zlokalizowany jest park dworski wpisany do rejestru zabytków, na terenie którego znajduje się klasycystyczny pałac z roku 1916 (pałac nie został wpisany do rejestru zabytków) oraz zabudowania gospodarcze z lat 70-tych. Dla pozostałych gruntów o powierzchni 7, 4761 ha obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przeznaczający je pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z publicznymi drogami dojazdowymi. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp z drogi powiatowej. 

Zarząd Powiatu  Nowotomyskiego oferuje do sprzedaży działki na terenie Starego Tomyśla o łącznej powierzchni 2,0241 ha, które zabudowane są między innymi: zabytkowym dworem barokowym z 2 połowy XVIII wieku - wpisanym do rejestru zabytków, budynkiem harcówką z początku XX wieku  oraz budynkami gospodarczymi z lat 70-tych.