Zabawa Andrzejkowa zdarza się tylko raz w roku i to dlatego warto zadbać o to, aby spędzić ją w wybornym towarzystwie, przy świetnej muzyce oraz różnych atrakcjach i pysznym, domowym jedzeniu.

Beaujolais Nouveau 15 listopada w Marina Restaurant.

Zapraszamy Państwa na Andrzejki z niespodziankami do Marina Restaurant- członka Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. 


Andrzejki odbędą się 30.11 od godz. 19:00. Gwarantujemy dobrą zabawę, wróżby andrzejkowe, wróżkę oraz DJ-a. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem 539 773 588 , mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena biletu - 110 zł/osobę , w tym alkohol (butelka wina lub wódki na parę). Ilość biletów ograniczona. Bilety do odebrania w Marina Restaurant do 20 listopada.

paellachicken or seafood 4paellachicken or seafood 5

Od kwietnia br. przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej korzystają na bardzo preferencyjnych warunkach z kart sportowych. Specjalnie dla firm z Izby wynegocjowaliśmy atrakcyjne warunki cenowe, a co najważniejsze, kartę może nabyć każdy przedsiębiorca, nawet prowadzący działalność jednoosobową dla siebie lub swojego pracowika. 

banerek