fbpx

 

baner sylwia

 

Business Practice Camp - spotkanie praktyków HR

 

Czy biznes i sport mają elementy wspólne? Zdecydowanie tak, dlatego w ramach biegu NCDC Business Race - Bieg Sztafet Firmowych* odbędzie się Business Practice Camp, konferencja praktyków HR, organizowana wspólnie przez HRlink.pl, Zachodniopomorską Szkołę Biznesu, NCDC oraz Stowarzyszenie K2 Partners. Podczas BPC wystąpią specjaliści z takich dziedzin jak: HR, prawo pracownicze, ekonomia i zarządzanie, marketing.
Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się 4 czerwca 2019 o godzinie 9.30 w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, ul. Żołnierska 53 w Szczecinie.

REJESTRACJA: https://hrmeeting.pl/bpc/

 

 

O czym?

harm_hr.png

Podczas wydarzenia zaproszeni prelegenci pokażą, jak połączyć uczestnictwo w wydarzeniach sportowych z potrzebami biznesowymi. Udowodnią, że udział pracowników w spotkaniach sportowych/charytatywnych przynosi wiele korzyści dla budowania lepszych relacji w zespołach, prowadzi do efektywniejszych procesów rekrutacyjnych i poprawy ogólnego wizerunku firmy.

To wszystko na Business Practice Camp, podczas którego organizatorzy zachęcą do dyskusji, przedstawią ciekawe case study i zainspirują w kierunku wykorzystania działań „niebiznesowych” w biznesie.

Kto wystąpi?

speakers-kborowicz.jpg

Katarzyna Borowicz

www.kmborowicz.com

Trenerka rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci, autorka dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji www.kmborowicz.com oraz założycielka Poland Sourcing Community.

speakers-pfinkielman.jpg

Paweł Finkelman
NCDC S.A.

Założyciel NCDC S.A., firmy, która miła być odzwierciedleniem jego wizji i pasji do tworzenia prostych rozwiązań.

speakers-afranecka.jpg

Anna Franecka
Sąd Okręgowy w Szczecinie

Mediator stałym przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie w sprawach pracowniczych, gospodarczych, rodzinnych, cywilnych oraz administracyjnych.

speakers-amichalek.jpg

Alina Michałek

HRlink.pl

Od ponad 12 lat związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w obszarze rekrutacji. Szkoli z zakresu projektowania procesów rekrutacji w firmach, candidate experience, marketingu rekrutacyjnego.

speakers-azelek.jpg 

Aneta Zelek

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu

Ekonomista, wykładowca akademicki z ponad 30 letnim stażem, trener, konsultant. Specjalistka ekonomii menedżerskiej i zarządzania strategicznego. Profesor i rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie.

REJESTRACJA: https://hrmeeting.pl/bpc/

 

*NCDC Business Race - Bieg sztafet firmowych, odbędzie się 08 czerwca 2019.  Mogą w nim brać udział pracownicy oraz właściciele firm. Sztafeta składa się z 4 osób, a każda z nich będzie miała do pokonania dystans 4 km.

Dzięki NCDC Business Race startujące firmy odkrywają w bieganiu sposób na integrację pracowników oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję pracowników.

Zapraszamy na organizowane przez Klaster budowlany szkolenie w ramach Akademii Dobrego Rzemiosła 
„Szczelność podziemnych budowli betonowych przy zastosowaniu tradycyjnych i nowoczesnych metod zabezpieczenia”. 

Szkolenie odbędzie się 7 Czerwca 2019 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej.

 

image003

 

W dniach 12-13 września 2019 roku w InterContinental Warszawa odbędzie się największa biznes-konferencja «InvestPro Poland Warsaw 2019».  Każdego roku konferencje Bosco Conference odwiedza ponad 300 uczestników: właściciele spółek, generalni i finansowi dyrektorzy, prawnicy, specjaliści do spraw zarządzania aktywami, bankierzy wiodących spółek USA, Europy, WNP, Bliskiego Wschodu i Azji.

 «InvestPro Poland Warsaw 2019»  odbywa się już po raz trzeci. Przedsięwzięcie zostanie unikalną platformą komunikacyjną: spikerzy InvestPro są gotowipodzielić się doświadczeniem i przedstawić nowe  udane Business case`y, które, bez wątpliwości, będą pomocne w zarządzaniu, systematyzacji i rozwoju Państwa biznesu na większą skalę.

Konferencja «InvestPro Poland Warsaw 2019» przedstawia aktualne tematy zabezpieczenia aktywów, zarządzania osobistym kapitałem, oferuje nowe rozwiązania w dziedzinach inwestycji, nieruchomości i obywatelstwa.

Międzynarodowa impreza biznesowa odbędzie się w formacie targów + konferencja, co, ze swojej strony, będzie pomocne w nawiązaniu obopólnie korzystnych więzi z uczestnikami z 20 + krajów, oraz w formacie networkingu, pozwoli na rozpatrzenie najbardziej ostrych kwestii współczesnej biznesowej rzeczywistości i wzięcie udziału w personalnym warsztacie.

 

Wśród delegatów oczekujemy na dyrektorów i szefów instytucji prawnych i finansowych z Polski, zarówno jak innych krajów, specjalistów do spraw zarządzania bogactwem, providerów usług powierniczych i fiducjarnych, polskich i międzynarodowych ekspertów w branży ekonomii, prawa, IT.

Wśród «gorących» tematów Konferencji:

  • Polska. Doskonałe miejsce na rozszerzenie Państwa biznesu.
  • Specyfika pracy z europejskimi spółkami, 10 typowych błędów w pracy z nimi.
  • Bieżący stan ośrodka Swiss Banking.
  • Co znaczy CRS koniec poufności? Nasze rozwiązanie dla tych, kto nie planuje przeprowadzki.
  • Nie tylko CRS jedynym: następstwa międzynarodowej wymiany informacją.
  • Obecność i migracja spółek w Dubaj.
  • Aktualne metody współpracy z europejskimi bankami. Nowe wezwania i możliwości.
  • Szwajcaria — Mercedesem wśród jurysdykcji.
  • IPO vs ICO vs STO: Differences, advantages, and disadvantages.

Konferencja odbędzie się pod adresem:  InterContinental Warszawa, Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa, Polska.

Oferujemy specjalną propozycję rejestracji dla delegatów:

- do 12 czerwca - 270 euro

- po 13 czerwca - 300 euro

Rejestracja - https://bosco-conference.com/en/registration

Zniżka 10% dla członków Północna Izba Gospodarcza z kodem promocyjnym BoscoPolIzba2019

Masz trudności w prowadzeniu swojego biznesu? Skorzystaj z porad innych przedsiębiorców.

Twoja firma przechodzi chwilowe problemy lub znalazła się w sytuacji kryzysowej? Skorzystaj z pomocy ogólnopolskiej sieci konsultantów i mentorów w ramach projektu Early Warning Europe www.parp.gov.pl/earlywarning.

Doświadczeni przedsiębiorcy pomogą Tobie zidentyfikować najtrudniejsze kwestie i pokierują Ciebie dalej, towarzysząc w procesie wprowadzania zmian. Zobacz jak pomagamy innym: https://youtu.be/jioq8huGyP0

Projekt realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości http://www.parp.gov.pl/

oraz Fundację Firmy Rodzinne https://ffr.pl/pl/.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/early-warning lub dzwoniąc pod numer 664-316-709.

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP?

Widzisz w firmie pierwsze oznaki nadciągających trudności? Znalazłeś się w sytuacji kryzysowej?

 

Skorzystaj z pomocy ogólnopolskiej sieci konsultantów i mentorów w ramach projektu Early Warning Europe.

 

Doświadczeni przedsiębiorcy pomogą Tobie zidentyfikować najtrudniejsze kwestie i pokierują Ciebie dalej, towarzysząc w procesie wprowadzania zmian.

Projekt realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundację Firmy Rodzinne.

 

Więcej informacji na temat warunków przystąpienia do projektu oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronach projektu: www.parp.gov.pl/earlywarning oraz https://ffr.pl/pl/ewe/ lub dzwoniąc pod numer telefonu 664-316-709.

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a