Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 banerpracodawcaroku22062017

 

Firma zrzeszona w Izbie sprzeda halę o powierzchni 912 m2 na działce i powierzchni 1237 m2, użytkowanie wieczyste. Hala jest przy ul. Gdańskiej 22B w Szczecinie. Bardzo dobra lokalizacja, ponieważ obok jest port przeładunkowy a ul. Gdańska jest głównym ciągiem komunikacyjnym kilka minut od centrum miasta. W pobliżu jest również pętla tramwajowa i autobusowa co bardzo ułatwia dojazd pracowników do pracy.

Główne obowiązki: zarządzanie restauracją i hotelem zgodnie ze standardami i procedurami, zarządzanie podległym personelem, tworzenie oferty gastronomicznej i hotelowej, ścisła współpraca z personelem kuchni, planowanie i organizacja imprez okolicznościowych, pozyskiwanie nowych klientów.

Do biura Izby wpłynęło zapytanie od firmy austriackiej. Przedsiębiorstwo poszukuje 3-5 inżynierów, mechaników, konstruktorów do budowy cukrowni, oczyszczalni w Austrii.

Szczecińska firma chcąc wykonać dla wspólnoty mieszkaniowej audyt remontowy zespołu budynków mieszkalnych zwraca się z prośbą o przesłanie oferty na wykonanie audytu przez firmy posiadające wymagane uprawnienia do wykonania powyższych czynności.

Magazyn

zp01022017