Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No address associated with hostname in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No address associated with hostname in /templates/frontend/runless.php on line 38
Hala przy ul. Gdańskiej na sprzedaż - Północna Izba Gopodarcza

Firma zrzeszona w Izbie sprzeda halę o powierzchni 912 m2 na działce i powierzchni 1237 m2, użytkowanie wieczyste. Hala jest przy ul. Gdańskiej 22B w Szczecinie. Bardzo dobra lokalizacja, ponieważ obok jest port przeładunkowy a ul. Gdańska jest głównym ciągiem komunikacyjnym kilka minut od centrum miasta. W pobliżu jest również pętla tramwajowa i autobusowa co bardzo ułatwia dojazd pracowników do pracy.

Hala składa się z dwóch pomieszczeń po ok. 400-500 m2 przedzielonych ścianką działową. Każde z pomieszczeń posiada osobne drzwi dwuskrzydłowe zabezpieczone żaluzjami antywłamaniowymi. Hala posiada pomieszczenie biurowe ok 12 m2 , małe pomieszczenie socjalne, łazienkę i toaletę. Hala nie posiada ogrzewania. Konstrukcja dachu jest drewniana. Wysokość od podłogi do belek to ok. 4 m a do dachu to ok. 6 m. Okna są zabezpieczone kratami. Na tej samej posesji obok mieści się hurtownia zoologiczna oraz salon sprzedaży motorów Harley Dawidson.

Przykłady wykorzystania hali np: przedstawicielstwo handlowe, centrum dystrybucji towarów, szwalnia itp. Mocnym pozytywnym akcentem jest to, że projektowanie i budowanie nowej hali z różnymi odbiorami może trwać kilka lat a kupując tę halę nabywca może ją w krótkim czasie przystosować do swoich potrzeb i rozpocząć działalność.

Szczegółowe informacje pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DANA2 1100x25019415