fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego otrzymało od Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Bernie informację o szwajcarskiej firmie, która jest zainteresowana podjęciem współpracy z polską firmą z branży budowlanej, specjalizującej się w stolarce okiennej, kładzeniem podłóg, montażu kuchni, armaturze sanitarnej, instalacjach elektrycznych, izolacjach, kładzeniu płytek, itp.  

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o informację zwrotną z podaniem danych kontaktowych tj. nazwy firmy, strony internetowej (prowadzonej w j. angielskim), adresu pocztowego oraz imienia i nazwiska osoby kontaktowej, nr telefonu, e-maila. Dane zainteresowanych przedsiębiorców prześlemy do Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji, który zajmuje się sprawą i zobowiązuje się do przekazania ich szwajcarskiej firmie.    

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.