fbpx

 

baner sylwia

 

Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie poszukuje firm z sektora MŚP, którym mogą zaproponować pomoc w pozyskaniu atrakcyjnego finansowania z poziomu Komisji Europejskiej na dalszy rozwój technologii/ produktu/ usługi oraz ekspansję międzynarodową.

Można sięgnąć po 50 000 EUR na opracowanie biznesplanu (Faza 1), albo nawet 2,5 mln EUR na inwestycję w pomysł (Faza 2). Warunkiem minimum jest posiadanie co najmniej prototypu rozwiązania oraz potencjał by wdrożyć je na poziomie międzynarodowym. Sam podmiot powinien być profesjonalnie zarządzany, posiadać zgrany zespół, doradców, plany na najbliższe lata.

Przykładem takich firm są m.in. Sup4Nav (Faza 1), Infermedica (Faza 1), Billon (Faza 2), czy Torqway (Faza 1 oraz 2).

Jako broker technologii, CIAM współpracuje z grupą międzynarodowych ekspertów, którzy bezpłatnie pozyskują powyższe środki (wysoki success rate), włączając się merytorycznie w realizację projektu. Rolą CIAM jest zapoznanie się z pomysłem, jego wstępna ocena, także pod kątem innych źródeł finansowania.

Zapraszamy do kontaktu z prezesem Spółki, Konradem Frontczakiem, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 791810509. Więcej informacji: http://innoam.pl/?page_id=939

ciekawi

konsultacjelean27042018

pfp27042018a