Szanowni Państwo!

Już 2 grudnia 2018 w Andrzejkowy Weekend wystąpi jedna z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej – Maryla Rodowicz! Zapraszamy Państwa na to jedyne i niesamowite wydarzenie do Netto Arena. Specjalnie dla członków Północnej Izby Gospodarczej proponujemy zakup biletów w promocyjnej cenie 40 zł za bilet.

Bilety można zamawiać bezpośrednio u organizatora.

Aby zamówić bilety należy dokonać wpłaty za określoną liczbę biletów – 40 zł x ilość zamawianych biletów

 

Agencja YEA.com.pl

Nr konta: 97 1140 2004 0000 3602 7573 7992

- W tytule należy wpisać swoje: imię i nazwisko, adres email, nr telefonu zamawiającego

- Bilety zostaną wysłane na wskazany w tytule przelewu adres email w piątek po godzinie 20:00 po zaksięgowaniu wszystkich wpłat. Istnieje możliwość odbioru osobistego wydrukowanych biletów od soboty od godziny 12:00 w recepcji Residence Aparthotel w Szczecinie przy ul. Krzywoustego 14. W przypadku chęci wydrukowania biletów stosowna adnotacja musi znaleźć się w tytule przelewu.

- UWAGA! ABY ZAMÓWIENIE PRZEBIEGŁO SPRAWNIE NALEŻY ZASTOSOWAĆ SIĘ DO POWYŻSZYCH INSTRUKCJI. ABY OTRZYMAĆ BILET PRZELEW MUSI ZAKSIĘGOWAĆ SIĘ DO PIĄTKU DO GODZINY 20:00!

Pytania należy kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.