fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

DAWNA WIEDZA NA NOWE CZASY
!!! WEŹ UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM PROJEKCIE SZKOLENIOWYM !!! SZKOLENIE „PUNKTY SPUSTOWE WG WOJCIECHOWSKIEGO & KNAPA” TO WYJĄTKOWY KURS, NA KTÓRYM ZOSTANĄ ZAPREZENTOWANE NAJNOWSZE PRAKTYKI W PRACY NA TRIGGER POINT’S,
KTÓRE WZNIOSĄ CIEBIE I TWOJE USŁUGI NA JESZCZE WYŻSZY POZIOM

ORGANIZACJA/ PATRONAT/ WYKŁADY/ OPIEKA I NAZDÓR MERYTORYCZNY
Squadra
Północna Izba Gospodarcza
PROFMED
Elita College Vital Międzynarodowy Instytut Medycyny Naturalnej
PROJEKT SZKOLENIOWY WPISANY JEST DO OGÓNOPOLSKIEJ BAZY USŁUG SZKOLENIOWYCH. Finansowanie dla woj. zachodniopomorskiego odbywa się z ramienia Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.


Potwierdzeniem naszej autentyczności jest skuteczność. Połączenie specjalistycznej wiedzy z podejściem holistycznym, daje niesamowite efekty w terapii, bo możesz zobaczyć znacznie więcej. Cała reszta to praca nad sobą i dalszym rozwojem swoich umiejętności …

PUNKTY SPUSTOWE WG WOJCIECHOWSKIEGO & KNAPA
 TO PROJEKT DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ JESZCZE PRECYZYJNIEJ I PEWNIEJ WYCZUWAĆ I LOKALIZOWAĆ MIEJSCA W CIELE SWOICH PACJENTÓW, KTÓRE SĄ PRZYCZYNĄ RÓŻNYCH ZABURZEŃ, BÓLU, SCHORZEŃ, DOLEGLIWOŚCI, CZĘSTO TRUDNYCH DO ZDIAGNOZOWANIA.
 TO RÓWNIEŻ UNIKATOWY SYSTEM PRACY, KTÓRY SPOWODUJE, ŻE ZACZNIESZ JESZCZE BARDZIEJ ROZUMIEĆ PROCESY, KTÓRE MOGĄ WYWOŁYWAĆ RÓŻNE DOLEGLIWOŚCI NAPIĘCIOWE I BÓLOWE.
 TO METODA PRACY KTÓRĄ POKOCHASZ TY I TWOI PACJENCI ! DZIĘKI NIEJ BĘDZIESZ JESZCZE DOKŁADNIEJ WYCZUWAĆ I WIEDZIEĆ „CO MASZ POD PALCAMI” , A WSZYSTKO TO KU KORZYŚCIOM DLA ZDROWIA TWOICH PACJENTÓW I TWOJEGO ! W KOŃCU RĘCE TO TWOJE GŁÓWNE NARZĘDZIE PRACY I WARTO, ABY CIESZYŁY CIĘ SKUTECZNOŚCIĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE 

 

PUNKTY SPUSTOWE WG WOJCIECHOWSKIEGO & KNAPA
!!! To całkowicie unikalne, nieschematyczne i przełomowe podejście do Trigger Point`s !!!
WZNIEŚ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NA JESZCZE WYŻSZY POZIOM !!! i PRACUJ:
 NIESZABLONOWO
 NOWOCZEŚNIEJ
 SKUTECZNIEJ
 INTUICYJNIE
Przekonaj się, że możesz pracować jeszcze wydajniej, pewniej dzięki:
 rozwoju świadomości o poznanie nowych, niekonwencjonalnych technik i metod pracy,
 niezwykłym warsztatom, dzięki którym będziesz jeszcze inaczej odczuwał swoje dłonie i to co wyczuwasz pod palcami,
 wzbogaceniu dotychczasowego warsztatu o niezwykle skuteczne techniki dalekiego wschodu,
 poszerzenie wiedzy o anatomii i fizjologii pacjenta wg medycyny wchodu.
Ćwicząc wykonywanie sesji samego zabiegu, już w trakcie trwania kursu doświadczysz na samym sobie niesamowitego komfortu pracy. Dzięki odpowiedniemu nadzorowi merytorycznemu kadry dydaktycznej, będziesz mógł od razu po kursie wdrożyć nowo – nabyte umiejętności do swojej praktyki zawodowej i zobaczyć wzrost efektywności Twoich zabiegów.
… teraz wyobraź sobie …, że nie masz żadnych ograniczeń, prócz tych, które sam tworzysz w swojej głowie … Większość rzeczy, które kreujemy i które wydarzają się w naszym życiu, pochodzą z poziomu umysłu. Terapeuci, którzy potrafią wyjść poza jego ograniczenia, osiągają znacznie lepsze efekty w pracy, co potwierdzają badania naukowe. Dlatego też, w trakcie tego szkolenia, skupimy się również na Tobie. Będziesz mieć szansę jeszcze uważniej przyjrzeć się wartościom, którymi do tej pory kierowałeś się w swojej praktyce zawodowej i zobaczyć, co jeszcze chciałbyś zmienić lub udoskonalić!

PRIORYTETOWE CELE KURSU:
 poznanie jeszcze głębiej anatomii i fizjologii pacjenta,
 nabycie i utrwalenie umiejętności z zakresu palpacji !
 zwiększenie samoświadomości, zaufania i zadowolenia pacjenta.

DLA KOGO?
 Dla fizjoterapeutów czynnych zawodowo,
 Dla studentów fizjoterapii, którzy myślą o założeniu własnego gabinetu i chcą uzupełnić swoją wiedzę o umiejętności praktyczne przed MOCNYM STARTEM,
 Dla innych terapeutów, pracujących z ciałem swoich pacjentów,
 Dla refleksologów,
 Dla terapeutów, którzy chcą poznać nowe techniki pracy, wzbogacając ofertę zabiegów w swoim gabinecie!

JAK PRZEBIEGA PROCES KSZTAŁCENIA I CZEGO DOKŁADNIE SIĘ NAUCZYSZ ?
 zaczniesz świadomiej zarządzać swoją energią, aby czuć się mniej zmęczonym po wykonywanych zabiegach,
 nauczysz się pracować w myśl zasady, że energia podąża za uwagą. Im wyższa koncentracja i świadomość, tym większa skuteczność!!!
 indywidualnie rozwiniesz i udoskonalisz swoje umiejętności niezbędne do stosowania najnowszych technik w trakcie wykonywania zabiegu,
 nauczysz się stosować w praktyce terapie komplementarną za pomocą pracy warstwowej na tkankach,
 zdobędziesz wiedzę jak posługiwać się umiejętnościami palpacyjnymi, dzięki którym wyjdziesz poza schemat dotychczasowych, stosowanych metod,
 uzupełnisz swoją wiedzę dot. anatomii i fizjologii w ujęciu metodycznym i praktycznym,
 zaczniesz zmieniać życie swoje i innych, poszerzając swoją świadomość i zdobywając informacje, z których korzystają wybitni przedstawiciele międzynarodowej terapii komplementarnej.

DODATKOWO:
 poznasz procesy i procedury, które usprawnią twoją efektywność i wydajność
w pracy z pacjentem,
 zwiększysz jeszcze bardziej swoje zaangażowanie, w trakcie wykonywaniu
zabiegów, co pozwoli na jeszcze lepszą komunikację z pacjentem w
kompleksowym zadbaniu o jego zdrowie i życie,
 podniesiesz prestiż swojego gabinetu, poprzez wdrożenie metod
terapeutycznych, odpowiadającym najnowszym trendom w medycynie.

DWÓCH WYJĄTKOWYCH SPECJALISTÓW !!! ŁĄCZĄCYCH DAWNĄ MEDYCYNĘ WSCHODU Z NIEZWYKLE ROZWINIĘTĄ TECHNOLOGIĄ KONWENCJONALNYCH METOD ZACHODU !!! KROK PO KROKU !!!
ZAPREZENTUJĄ CI NOWĄ WIEDZĘ I JEJ OGROMNE SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA W PRAKTYCE ZAWODOWEJ, A NASTĘPNIE POPRACUJĄ Z TOBĄ, BYŚ ZROZUMIAŁ, POCZUŁ I AKTYWOWAŁ U SIEBIE TEN INTERDYSCYPLINARNY MODEL PRACY !!!
WSPÓLNIE BUDUJEMY ŚWIADOMOŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE ZDROWIE ORAZ DOBRE SAMOPOCZUCIE !!!
CZY WIESZ, ŻE SPOSÓB W JAKI DOTYKASZ CIAŁA SWOJEGO PACJENTA, MA BEZPOŚREDNIE PRZEŁOŻENIE NA PODŚWIADOMY PROCES JEGO ZDROWIENIA ???

PROWADZĄCY
Rafał Wojciechowski Specjalista od medycyny wschodniej i terapii wisceralnych. Sportowiec –uczestnik Kadry Narodowej w Jōdō, profesjonalista, mentor, stosujący niekonwencjonalne metody terapeutyczne. Każdego dnia robi to co kocha i to w czym jest najlepszy. Pomaga ludziom i uczy. Medycyna wschodnia stała się jego sensem życia, pasją, dzięki niej od wielu lat skutecznie przywraca zdrowie pacjentom oraz pomaga ludziom w odnalezieniu zdrowego stylu życia. Wierzy, że każdy jest wstanie nauczyć się obsługi swojego organizmu. Jego motto brzmi „Uwierz w to, że Ty też możesz odmienić swoje życie”!

Bartłomiej Knap Dyplomowany fizjoterapeuta, adept osteopatii, pasjonat sportów ekstremalnych. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami –prowadzi w Warszawie własną praktykę oraz ma doświadczenie w pracy jako wykładowca. Współpracował z wieloma sportowcami. Zaufanie, którym zostaję obdarzony, wdzięczność i pozytywna energia, wracają do niego i pozwalają mu cały czas rozwijać swoje umiejętności, jak i ciągle wzrastać

TERMIN I MIEJSCE KURSU:
05-07 lipca 2019 r. / Szczecin Hotel FOCUS *** ul. Małopolska 23
70-515 Szczecin, Polska

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

Piątek
8:30-9:15 REJESTRACJA GOŚCI
9:15-11:15 00 ROZWÓJ OSOBISTY TERAPEUTY
11:15-11:45 PRZERWA KAWOWA,
11:45-13:45 ANATOMIA I FIZJOLOGIA VOL. 1
13:45-15:00 PRZERWA OBIADOWA
15:00 -17: ANATOMIA I FIZJOLOGIA VOL. 2

Sobota
8:30-9:15 PORANNA KAWA
9:15-11:15 RÓŻNICE W PRACY STRUKTURALNEJ
11:15-11:45 PRZERWA KAWOWA
11:45-13:45 PALPACJA VOL.1
13:45-15:00 PRZERWA OBIADOWA
15:00-17:00 PALPACJA VOL. 2

Niedziela
8:30-9:15 DYSKUSJA PRZY PORANNEJ KAWIE
9:15-11:15 METODYKA PROWADZENIA PACJENTA
11:15-11:45 PRZERWA KAWOWA
11:45-13:45 PRACA Z PACJENTEM
13:45-15:00 PRZERWA OBIADOWA
15:00-17:00 DOWOŻENIE WIEDZY

Cena Promocja dla klientów indywidualnych !!! 2500 - 2200 zł/ os. Dla przedsiębiorstw i przedsiębiorców wymienionych w ofercie – 2500 zł/ os. ze zwrotem kosztów kształcenia w kwocie 1000 zł – cena kursu 1500 zł/ os. Dla woj. zachodniopomorskiego, dofinansowanie udziela Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego ZAAR.

W cenę kursu wliczone są:
Wykłady i ćwiczenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, materiały dydaktyczne, wyposażenie stanowiska pracy (1 łóżko na 2 osoby), przerwy kawowe, zaświadczenia o ukończeniu kursu, opiekę organizatora.
*Na kursie, obowiązuje limit miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń, na podstawie dokonania przedpłaty.

Celem rezerwacji miejsca w grupie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączeniu do oferty) oraz dokonania przedpłaty w wysokości 500 zł na podane poniżej konto bankowe: (* dot. klientów indywidualnych). Elita College Vital – Katarzyna Dąbrowska Millennium Bank 04 1160 2202 0000 0003 5057 6289

TYTUŁEM: Imię i nazwisko PUNKTY SPUSTOWE SZCZECIN
INNE UWAGI:
*Organizator prowadzi rekrutację do dnia 22 czerwca 2019 r.
*Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia we wcześniejszym, jak w w/w terminie rekrutacji w przypadku zebrania kompletu grupy.
* Przedpłata nie podlega zwrotowi.

Informacje/zgłoszenia +48 668299888; 690484588 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.