fbpx

BANER dzień przedsiębiorcy 2020

 

MISJA GOSPODARCZA MAURITIUS

 

Szanowni Państwo,

wakacje rozpoczęły się na dobre. Przygotowaliśmy na ten czas wyjątkowy projekt dla dzieci wraz ze specjalnym rabatem dla rodziców.

Zapraszamy na półkolonie z Netto Areną! To wyjątkowe miejsce dające mnóstwo możliwości.

Półkolonie z Netto Areną to oferta aktywnego spędzenia czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie zaangażowaną pracę doświadczonych organizatorów i wychowawców, starannie dobrane posiłki, dopracowany program zajęć, w którym nie zabraknie rozrywki i elementów edukacyjnych. Dla naszych młodych podopiecznych zawsze mamy przygotowaną potężną porcję atrakcji. To gwarantuje dzieciom niezapomniane przeżycia.

Półkolonie z Netto Areną zostały przygotowane dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 12 lat.

Turnusy trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:30 aż przez 10 tygodni wakacji.

Przewidujemy rabaty dla rodzeństwa i rodziców zapisujących dzieci na więcej niż jeden turnus oraz dla dzieci, które uczestniczyły w naszych półkoloniach w poprzednich latach.

Dla Partnerów Netto Areny oraz członków Północnej Izby Gospodarczej przygotowaliśmy również rabat w wysokości 50 zł. Na hasło Północna Izba Gospodarcza cena uczestnictwa dziecka w jednym turnusie wynosi 390 zł.

Od roku 2016 w naszych półkoloniach wzięło udział łącznie już ponad 1300 dzieci.

Zapraszamy!

Informacje i zapisy:
tel. 609 485 798
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji:
http://www.arenaszczecin.pl/polkolonie/program
http://www.arenaszczecin.pl/polkolonie/warunki-uczestnictwa-w-polkoloniach-sportowych

nettoarena