fbpx

InfoDAY izba bg1

PPK dla pracodawcy - Wdrożenie PPK bez wychodzenia z domu

 

To nas wyróżnia

 

 Outline.png  g18.png  g22.png

Wdrożenie online

Porozmawiaj z naszym doradcą i zawrzyj umowę w pełni online 

Automatyzacja zarządzania

Środowisko informatyczne Avivy pozwala na szybki eksport, import oraz weryfikację danych 

Zaufały nam duże firmy

Jesteśmy w czołówce instytucji, które zawarły najwięcej umów o zarządzanie PPK z firmami powyżej 250 pracowników 

Czym są PPK?

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to długoterminowy system wspólnego oszczędzania na emeryturę przez pracodawcę, pracownika i państwo. 

 

 

PPK w MojejAvivie

MojaAviva to serwis online do zarządzania ubezpieczeniami, inwestycjami i produktami emerytalnymi w Avivie. Konto założysz całkowicie przez internet, bez zbędnych formalności, a dostęp do PPK będziesz mieć 24/7.

Jak sprawdzić PPK w MojejAvivie?

Jak zarządzać swoimi środkami PPK w MojejAvivie?

 

Kontakt

AVIVA1.png

Maria Olszewska
Dyrektor Placówki Partnerskiej

tel. kom.: +48 501 023 474
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.aviva.com.pl/molszewska
ID 11121

Zatrudniają Państwo cudzoziemców?

Ogłoszenie konserwator i operator 2 1

Ogłoszenie konserwator i operator 2 2

Rentumi po raz kolejny organizuje edycję I etapu Intensywnego Szkolenia z Inwestowania w Nieruchomości w Szczecinie. Szkolenie jest prowadzone przez Wojciecha Kłodzińskiego - przedsiębiorcę, inwestora oraz eksperta ds. nieruchomości.

Już od ponad roku zajmujemy się organizacją szkoleń z inwestowania w nieruchomości w zachodniej Polsce. Gromadzimy podczas jednego szkolenia kilku z najbardziej znanych specjalistów ds. nieruchomości. Kilku różnych prelegentów to kilka różnych spojrzeń na nieruchomości. Doświadczeni inwestorzy przekazują lata swojej wiedzy przez co uczestnik ma okazję wdrożyć sprawdzone techniki inwestycyjne.

W sierpniu 2020 na 3 dniowym szkoleniu stacjonarnym w Szczecinie prelegentami będą:

Wojciech Orzechowski, Wojciech Kłodziński, Krzysztof Rzepkowski, Sylwester Kasprzewski, Magdalena Gajdamowicz.

Dbamy o to, aby prelegenci wymieniali się w poszczególnych edycjach i etapach szkolenia, jednak na każdym szkoleniu poruszamy tematy związane z flipowaniem (czyli tradycyjnym obrocie nieruchomościami), wynajmem, aspekty prawne niezbędne do bezpiecznego poruszania się w świecie nieruchomości, podnajem, gotowce inwestycyjne, negocjacje, wyliczenia w Excelu i ocena zysku przed zakupem nieruchomości oraz wiele innych tematów wyszczególnionych w agendzie szkolenia.

Każdy uczestnik otrzymuje bardzo dobrze przygotowaną wiedzę z zakresu inwestowania w nieruchomości. Każdorazowo absolwenci szkoleń Rentumi zostają wyposażeni w sprawdzone narzędzia inwestora takie jak różnego rodzaju checklisty, arkusze i kalkulatory, wzory umów tj. umowy najmu mieszkania: https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-mieszkania/ oraz umowy najmu pokoju https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-pokoju/

Uczestnikiem może zostać każdy kto posiada zatrudnienie lub własną działalność gospodarczą na terenie województwa zachodniopomorskiego ponieważ szkolenia są refundowane ze środków unijnych dla sektora MMŚP.

Zarobki 30 tys. zł na jednym sprzedanym mieszkaniu,

Okazje inwestycyjne wpadają same do Ciebie,

Określ zysk przed zakupem mieszkania,

Wynajmij zdalnie mieszkanie będąc na wakacjach w Hiszpanii,

Zautomatyzuj proces najmu i poszukiwania mieszkań,

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi najemcami,

Negocjuj bez przeciągania liny.

TO WSZYSTKO JEST MOŻLIWE DLA ABSOLWENTÓW SZKOLENIA RENTUMI!

Szkolenie odbywają się w formie aktywnych ćwiczeń, aby uczestnicy mogli już na szkoleniu sprawdzić swoje techniki negocjacyjne, umiejętności przy podziale mieszkań i obliczaniu zwrotów z inwestycji.

W ciągu kilkunastu miesięcy absolwentami szkolenia Rentumi zostało 155 osób z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. W tym czasie uczestnicy wygenerowali łączny obrót na inwestycjach w nieruchomości przekraczający 51.000.000 zł.

Jest to możliwe w przypadku aktywnego wykorzystywania zdobytej wiedzy.

Organizujemy również szkolenia dla naszych absolwentów oraz osób bardziej doświadczonych. II etap szkolenia jest przeznaczony dla osób, które brały udział w szkoleniach Rentumi w poprzednich edycjach, a także osób, które już inwestują.

Nie mniej jednak, bez względu na I czy II etap, nawet Ci doświadczeni inwestorzy odnajdują przynajmniej kilka rzeczy, których do tej pory nie wiedzieli. Potwierdzeniem na to są nasi wyjątkowi absolwenci, będący członkami i założycielami Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami.

Zgłoś się do nas, aby uzyskać więcej szczegółów oraz pełny harmonogram szkolenia lub odwiedź stronę www.ekspertinwestycji.pl - zapisz się przez formularz na dole strony, lub zadzwoń na numer podany na końcu tego artykułu.

Jeśli interesuje Cię etap zaawansowany z tematyki inwestowania w kamienice, rynku deweloperskiego oraz remontów, zapisz się na szkolenie i poinformuj nas przy weryfikacji telefonicznej, że interesuje Cię etap II.

 

Sprawy merytoryczne i organizacyjne:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Refundacja:

Maciej Piątkowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 506 136 131