fbpx

 

Wigilia Banner

 

Wspólnie z Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie, SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, zaprasza Państwa na szkolenie dotyczące odpowiedzialności cywilnej pracodawcy za wypadek przy pracy.

Na szkoleniu poruszone zostaną kwestie dotyczące definicji, rodzajów i przesłanek zaistnienia wypadku przy pracy, procedur i obowiązków pracodawcy przy wystąpieniu wypadku przy pracy, ale w szczególności związane z cywilnoprawną odpowiedzialnością pracodawcy, sposobami naprawienia szkody i możliwymi roszczeniami pracowników.

Co również istotne i interesujące, poruszony zostanie temat zabezpieczenia się pracodawcy przed odpowiedzialnością cywilną, a także wpływu odpowiedzialności za wypadek przy pracy na zobowiązania podatkowe pracodawcy.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez radcę prawnego Magdalenę Kokocińską - Malinger, radcę prawnego Piotra Walędziaka i doradcę podatkowego Filipa Siwka – doświadczonych praktyków, posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Szkolenie kierujemy do pracodawców, właścicieli firm, kadry zarządzającej, pracowników działów HR, a także wszystkich osób zainteresowanych powyższą tematyką.


Szkolenie odbędzie się w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w dniu 3.12.2019 r. o godz. 12:00.

Dla firm zrzeszonych w Izbie udział w szkoleniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..