fbpx

 

Wigilia Banner

 

Inwestujesz w nieruchomości, szukasz nowych inwestycji? Chcesz się dowiedzieć jak przeprowadzić remont mieszkania na wynajem? Zapraszamy na listopadowe spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik o/Szczecin!

18.11.2019 o godz. 18:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie odbędzie się spotkanie, którego tematem przewodnim będzie: Remont mieszkania pod wynajem.

Na spotkaniu dowiesz się jak szybko i skutecznie wyremontować mieszkanie, aby zminimalizować koszty remontu oraz zmaksymalizować zyski z wynajmu. Opowiedziane na podstawie prelegenta osobistych doświadczeń oraz współpracy ze specjalistami z zakresu remontów i budownictwa.

Naszym prelegentem będzie Krzysztof Ocalewski - przedsiębiorca, inwestor na rynku nieruchomości. Specjalista od zarządzania najmem oraz wyszukiwania okazji inwestycyjnych. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Prezes zarządu spółki Gryf Profesjonaliści. Jego wizją jest stworzenie marki, która będzie kojarzyła się z bezpiecznymi jak i rentownymi inwestycjami w nieruchomości, począwszy od lokali mieszkalnych na wynajem, na inwestycjach deweloperskich kończąc.

Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszym prelegentem i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/ dla członków Stowarzyszenie Mieszkanicznik udział w spotkaniu – 10 zł, pozostałe osoby płacą 50 zł (przy płatności on line), lub 100 zł (płatność gotówką na miejscu.

Dla członków Północnej Izby Gospodarczej przygotowaliśmy 5 wejściówek gratis. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy wszystkich inwestorów, przedsiębiorców, osoby zainteresowane nieruchomościami.