fbpx

 

Wigilia Banner

 

Zapraszamy na szkolenie Komunikacja w Biznesie, które odbędzie się 10.12.2019r. o godzinie 10:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej. 

 

PO CO NAM KOMUNIKACJA?

75-80% dnia pracy to komunikowanie się (ok. 45 min na każdą godzinę) w tym czasie:

Dymki Cybruch

95% amerykańskich absolwentów MBA, po przepracowaniu 1, 2 i 10 lat, wskazuje umiejętność komunikowania się jako najważniejszą wśród kilkunastu innych.

 

Program obejmuje próbkę najważniejszych zagadnień i ćwiczeń związanych ze skuteczną komunikacją. Jego celem jest zapoznanie się z mechanizmami i procesami zachodzącymi w trakcie naszej komunikacji oraz opanowanie metod prowadzących do samoświadomości, wyćwiczenia uważności i empatii, a także technik ułatwiających efektywne porozumiewanie się. Program ten powstał z myślą o wspieraniu funkcjonowania firm, ale wiedza i umiejętności pozyskane w czasie takich warsztatów przynoszą korzyści w każdym obszarze życia. Zapraszam też do zapoznania z planem warsztatów.

 

Harmonogram

  1. „Are you talking to me?“ – po co nam skuteczna komunikacja?
  1. Dowiedz się kim jesteś. Profil temperamentu i stylu zachowania w kontaktach międzyludzkich.

Przerwa 15 min

  1. Szumy i zakłócenia. Zespół – czym jest? Synergia.
  1. Aby zespół nie był samotną wyspą.
  1. Empatia w komunikacji – umiejętność mówienia i słuchania.

Przerwa 15 min

  1. Asertywność.
  1. Dekodowanie jako interpretacja. Mowa ciała.

 

Czas trwania warsztatów: około 4-5 godzin

 

Prowadzący: 

JOANNA CYBRUCH

Absolwentka studiów o specjalności psychologia zarządzania na ZPSB w Szczecinie. Studiowała również na kierunku socjologia zachowań rynkowych. Posiada 15-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów indywidualnych i korporacyjnych. Zna wszystkie aspekty samozatrudnienia i prowadzenia jednoosobowej działalności. Organizowała i prowadziła liczne warsztaty i szkolenia. Specjalizuje się w badaniu kultury organizacyjnej w oparciu o model wartości konkurujących OCAI, oraz w komunikacji interpersonalnej.

Uczy jak dokonania nauk psychologicznych wykorzystywać do efektywnego zarządzania poprzez rozumienie ludzkich zachowań. Jej pasje to: psychologia, literatura, podróże, kino i badmington.