Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Dzisiaj odbywa się kolejna odsłona Biznesowego Eventu Morskiego. Wydarzenie dla lokalnych przedsiębiorców z branży morskiej organizuje członek Północnej Izby Gospodarczej – Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. W wydarzeniu weźmie udział kilkadziesiąt osób. Będzie to okazja do wysłuchania ciekawych prezentacji, ale także dyskusji o bieżących tematach. Warto zauważyć, że to kolejna inicjatywa animująca rozwój działalności stoczniowej, portowej i morskiej w regionie. Zaledwie kilka dni temu zakończono Światowe Dni Morza oraz organizowany przez Fundację Kongres Morski 6. Międzynarodowy Kongres Morski.

 

Biznesowy Event Morski będzie mieć miejsce już dzisiaj. Wydarzenie odbywa się po raz drugi, w  zeszłym roku odwiedziło je ponad dwieście osób.

-  Niesamowita frekwencja i duże zaangażowanie uczestników w zeszłym roku pozwoliły nam sądzić, że i w tym, wydarzenie zainteresuje wielu przedsiębiorców oraz sympatyków branży. Liczę, że Biznesowy Event Morski na stałe wpisze się w gospodarcze wydarzenia naszego miasta. – mówi  Piotr Krzystek, prezydent Miasta Szczecin. - Takie spotkania nie tylko integrują środowisko, ale zawsze dają nową jakość. To choćby możliwość skutecznego wysłuchania głosu tej, jakże ważnej, w Szczecinie branży i zareagowania na jej potrzeby.

W tym roku uczestnicy wydarzenia będą zastanawiać się co widać przez morskie okno Szczecina oraz jaki widok byłby dla nas najlepszy. Jak zwykle będzie sporo dyskusji o nowych trendach, technologiach usprawniających rozwój branży i nowych rozwiązaniach. Nie zabraknie rozważań na temat współpracy międzynarodowej oraz współfinansowania projektów. W trakcie paneli dyskusyjnych odbędzie się strefa wolnego  networkingu, czyli miejsce, w którym uczestnicy będą mogli zaprezentować swoją ofertę i nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi kontrahentami. Biznesowy Event Morski zakończy się rejsem po Odrze.

Program wydarzenia: www.bem.szczecin.pl

Organizacją wydarzenia zajęła się po raz drugi Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej, członek Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300