Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia rozwija się z roku na rok. Inicjatywa Prezes Laury Hołowacz przyciąga turystów i mieszkańców udowadniając, że prywatne pomysły na kulturę, łączenie tradycji marynistycznych z oryginalnymi pomysłami ma szanse na zaistnienie w świadomości odbiorców. Stara Rzeźnia zajęła już stałe miejsce na kulturalnej mapie Szczecina. Przed nami trzecia edycja imprezy, która była jednym z pierwszych, bardziej spektakularnych pomysłów na Łasztowni. Przez weekend ta część miasta szykuje mnóstwo darmowych atrakcji w których warto wziąć udział!

Do gry w bilard potrzeba rąk – nie jest to informacja specjalnie odkrywcza. W Szczecinie jednak od kilku miesięcy funkcjonuje salon do gry w bilarda kopanego. „Kopnij bile”, bo tak się nazywa punkt przy Placu Żołnierza 1 zachęca do gry. Właściciele zapewniają, że to doskonała rozrywka dla rodzin, grup przyjaciół czy możliwość organizacji wieczornego spotkania przy piwie czy firmowej imprezy integracyjnej. Lokal jest czynny codziennie – w weekendy od rana do wieczora, a w tygodniu popołudniami. KoBi jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, a więcej informacji na temat tego jak wygląda gra i salon do gry w nożnego bilarda znajdziecie na facebookowym profilu firmy.

Dla niektórych przedsiębiorców ta informacja może być zaskakującą nowością. Jeżeli nasz klient nie chce uregulować opłaty w terminie, mamy prawo zażądać od niego rekompensaty finansowej w wysokości  równowartości 40 Euro. Jest to kwota uregulowana ustawowo i starać się o nią może większość przedsiębiorców, którzy mają swoich dłużników. Jak to zrobić? Nie jest to skomplikowane, a mimo to niezbyt wiele podmiotów decyduje się na egzekwowanie dodatkowej rekompensaty. O szczegółach opowiada mec. Michał Gajda.

Północna Izba Gospodarcza w 2017 r. obchodzi 20-lecie działalności. W związku z tym już 20 października br. przygotowujemy dla Państwa dwa wydarzenia. W tym szczególnym dla nas dniu będziemy gościć u nas wielu znamienitych gości, autorytetów biznesu, mediów, dziennikarstwa i estrady. 

Wkrótce

20leciepigreklama10082017