Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 banerpracodawcaroku22062017

 

Prestiżowe wyróżnienie dla firmy kierowanej przez Prezes Laurę Hołowacz. CSL Internationale Spedition uzyskało nagrodę "Spedytora Roku 2016". Wręczenie wyróżnienia odbyło się w miniony czwartek. Jest to jeden z najwyższych branżowych tytułów przyznawanych w Polsce.

3 lipca br. (poniedziałek) zapraszamy Państwa na przedpremierowy pokaz filmu "Happy Olo", pogodnej ballady o znanym podróżniku Olku Dobie.

13 lipca br. (czwartek) zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do Hotelu Park na wyjątkowe spotkanie pod hasłem "Zostań kreatywnym przedsiębiorcą!". Spotkanie odbędzie się w formie Dnia Przedsiębiorczości.

Mało kto wie, ale szczecińskie firmy krawieckie swojego czasu szyły stroje, które noszono niemal w każdym kraju Europy. Jedna z takich firm działa na Golęcinie oferując oryginalne i dobre jakości stroje, które zamawiane są przez firmy nie tylko w Polsce. Sukcesów jest mnóstwo, ale problemów także sporo. Podstawowy to brak młodych krawcowych.

Magazyn

zp01022017