20-lecie Północnej Izby Gospodarczej w Operze na Zamku było niewątpliwie najbardziej spektakularnym wydarzeniem towarzyskim i kulturalnym minionego tygodnia, a kto wie czy nie było to najważniejsze wydarzenie roku! Doskonałe kreacje, wspaniała atmosfera, mnóstwo znakomitych gości wśród których nie zabrakło naukowców, biznesmenów, władz miasta i generalnie całej szczecińskiej elity. Podczas 20-lecia nagrodzono ludzi najbardziej zasłużonych dla rozwoju biznesu i Północnej Izby Gospodarczej. Doskonałą część artystyczną wypełnił występ Tatiany Galistyny oraz Raya Wilsona, wokalisty zespołu Genesis. Imprezę poprowadził duet: Hanna Mojsiuk oraz Dariusz Baranik.

20-lecie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie to nie tylko wspaniała wieczorna gala, ale i merytoryczne spotkanie, które wzbogaciło w niezmiernie cenną wiedzę przedsiębiorców uczestniczących w debacie. Postawiliśmy jasno pytanie: jak prezentuje się współpraca gospodarcza na linii Polska-Niemcy i odpowiadaliśmy: dobrze, ale ma pewne mankamenty. Zaproszenie do dyskusji przyjęli najwybitniejsi niemieccy przedsiębiorcy prowadzący działalność w Polsce. Nie zabrakło głosu naszych rodzimych przedsiębiorców, samorządowców oraz Północnej Izby Gospodarczej. Moderatorem debaty był redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska” Tomasz Lis.

Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia fotorelacji z jubileuszu 20-lecia Północnej Izby Gospodarczej.

Inicjatorami klastra są: Jerzy Fiuk, Beata Pluta oraz Jakub Jasicki – w krótkiej rozmowie z naszym portalem przedstawiają założenia Klastra Praktyki Zarządzania Procesowego. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się we wtorek, 24 października o godzinie 13.00. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców.