Podczas tegorocznej Gali będą mogli Państwo zdobyć autograf, zrobić sobie zdjęcie z znanym i lubianym zespołem Lady Pank. 2 czerwca 2017 r. odbędzie się największe wydarzenie biznesowe w województwie zachodniopomorskim. Po raz pierwszy zapraszamy Państwa na Wielką Galę Pracodawca Roku Obszaru Metropolitalnego. Wielka Gala w całkowicie nowej odsłonie, z nowymi atrakcjami oraz na najwyższym poziomie. To niewątpliwie święto lokalnego biznesu i rewolucja jeśli chodzi o organizację imprez w naszym regionie.

Impreza została podzielona na dwie części. Podczas pierwszej, oficjalnej, uroczyście uhonorujemy trzema statuetkami firmy, które w znaczący sposób wyróżniają się na lokalnym rynku – Pracodawców Roku. W tej części specjalnie dla Państwa wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej i rozrywkowej. Galę poprowadzi znana i lubiana Joanna Osińska, zaś podczas części muzycznej wystąpi zespół Lady Pank w koncercie akustycznym.  

Część druga to przede wszystkim atrakcje przygotowane specjalnie na ten wieczór. Postaramy się przenieść Państwa do samych Indii. Show, które przygotowaliśmy to głównie muzyczne i artystyczne występy prosto z dalekiej Azji w ramach programu Incredible India. Podczas bankietu na żywo, na Państwa oczach zaprezentujemy trzy kuchnie świata. Najlepsi kucharze zabiorą Państwa w kulinarną podróż do Indii, Tajlandii oraz Japonii. W specjalnie przygotowanej strefie będą mogli Państwo spotkać się z naszymi gośćmi specjalnymi. Po wielu naszych staraniach swoje uczestnictwo w spotkaniu potwierdzili już: Andrzej Malinowski – Prezydent Pracodawców RP, Ajay Bisaria – Ambasador Indii w Polsce, Manasvi  Srisodapol – Ambasador Tajlandii w Polsce oraz lokalne władze. W tej części będzie można również bezpośrednio porozmawiać z gwiazdami zespołu Lady Pank, zdobyć autograf lub podpisać płytę.        

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wielka Gala Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego odbędzie się 2 czerwca 2017 r. o godzinie 19:30 w Sali Koncertowej przy ul. Energetyków 40 w Szczecinie. Poniżej znajduje się system rezerwacji, który pozwoli Państwu samodzielnie wybrać i zarezerwować miejsca. Bilety od 1 maja w cenie 250 zł. System rezerwacji TUTAJ.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a