Znamy już pierwszy terminy szkoleń w ramach cyklu warsztatów "Niemcy - nie tylko o prawie i biznesie". Na pierwsze spotkanie wprowadzające w specyfikę rynku niemieckiego zapraszamy Państwa już 31 maja br. (środa) do siedziby Izby.

Natomiast drugie spotkanie pod hasłem "Podstawy niemieckiej etykiety biznesowej" zaplanowano na dzień 22 czerwca br. (czwartek) również w siedzibie Izby. Szczegółowe plany obu spotkań już wkrótce na www.izba.info Dodatkowe informacje mogą Państwo znaleźć także TUTAJ.

Szkolenia poprowadzi Pan Marcin Przybysz - doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, adwokat, wykładowca akademicki, działacz społeczny. Absolwent prawa Uniwersytetu Szczecińskiego (2002), Szkoły Praw Człowieka Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka (2003), Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie (2004) oraz interdyscyplinarnych studiów z zakresu prawa międzynarodowego i biznesu (LL.M.) na Uniwersytecie w Rostoku (2006), stażysta (visiting fellow) na uniwersytetach w Greifswaldzie i Poczdamie. Autor publikacji z zakresu prawa konstytucyjnego, międzynarodowego i europejskiego. Mąż i ojciec czwórki dzieci. Pochodzi ze Szczecina, mieszka w Getyndze.

Zgłoszenia na spotkania przyjmujemy pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. UWAGA: Ilość miejsc ograniczona.

 

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a

 

banerek