banergala17052018

Północna Izba Gospodarcza jak poprzednim razem została Partnerem  imprezy Water Show Szczecin 2017, która odbędzie się 12 sierpnia 2017 r. na Wałach Chrobrego i towarzyszyć będzie Międzynarodowemu Festiwalowi Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2017.

Dla Członków Północnej izby Gospodarczej organizatorzy ufundowali dwuosobowe ekskluzywne zaproszenia do strefy VIP tej energetycznej imprezy. Wejściówki VIP nie będą dostępne w sprzedaży, przysługują wyłącznie Partnerom.

Jeśli chcecie Państwo wziąć udział w losowaniu wejściówek prosimy o wysłanie informacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie hasło: WATER SHOW SZCZECIN 2017.

Organizatorzy mają nadzieję, że Water Show Szczecin wpisze się na stałe do kalendarza szczecińskich imprez i zostanie wizytówką kojarzoną ze Szczecinem. Ubiegłoroczne Water Show Szczecin zgromadziło na Wałach Chrobrego kilkadziesiąt tysięcy osób. Relacje z imprezy pojawiły się w ogólnopolskich i regionalnych mediach. Filmy i zdjęcia miały kilkaset tysięcy odsłon w mediach społecznościowych.

filmwatershow09062017

Zapraszamy przedsiębiorców zrzeszonych w PIG do partnerskiego udziału w tegorocznym wydarzeniu a szczególnie przyjęcia roli Przyjaciela Water Show Szczecin. Szczegółowe informacje pod http://www.watershowszczecin.pl/ oraz https://www.facebook.com/Watershowszczecin

 watershowprzyjaciel09062017