banergala17052018

Już w czwartek, 22 czerwca br. odbędzie się drugie spotkanie w ramach cyklu „Niemcy – nie tylko o prawie i biznesie” poświęcone tym razem kwestiom komunikacji biznesowej między Polakami i Niemcami.

Analizując fikcyjne przypadki porozmawiamy o podobieństwach i różnicach w nawiązywaniu kontaktów i ich podtrzymywaniu, etapom współpracy przy realizacji wspólnych projektów biznesowych, czy też występujących po obu stronach granicy metodach rozwiązywania konfliktów.

Zapraszamy zarówno przedsiębiorców rozważających podjęcie kontaktów z niemieckimi partnerami, bądź też otwarcie działalności gospodarczej w RFN, jak również osoby mające za sobą różnorodne doświadczenia na niemieckim rynku. Spotkanie poprowadzi Dr Marcin Przybysz, adwokat z kancelarii KOMNING Rechtsanwälte. Szczegółowe informacje na temat projektu „Niemcy – nie tylko o prawie i biznesie“ można znaleźć TUTAJ.

Zapisy na spotkanie pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.