banerrejs09072018

 

Największe i najbardziej spektakularne wodne widowisko powraca do Szczecina! W sobotę 12 sierpnia od samego rana do wieczora Odra zamieni się w arenę sportów ekstremalnych. Zobaczymy najlepszych zawodników w high divingu, ale także mnóstwo niesamowitych akrobacji wodnych oraz nowość czyli poduszkę BLOP. Północna Izba Gospodarcza jest partnerem wydarzenia, które już drugi raz odbędzie się w Szczecinie. Odważylibyście się na skok z wieży ustawionej na Trasie Zamkowej? Nie? I bardzo dobrze. Niech skaczą profesjonaliści, a my podziwiajmy to z miejsc VIP lub z Łasztowni.

Show startuje o godzinie 10.00 12 sierpnia. Pierwsze skoki zobaczymy po godzinie 15.00. Organizatorzy są dumni zarówno z formuły show jak i uczestników: - Proszę mi wierzyć, że w tym roku udało się ściągnąć top of the top jeżeli chodzi o światową czołówkę High Divingu. Tak się złożyła sytuacja na świecie jeżeli chodzi o zawody, że mamy możliwość gościć tutaj ludzi, którzy są ambasadorami tej dyscypliny sportowej. To jest obecny mistrz świata i obecna mistrzyni świata w High Divingu co na nie wielu zawodach pokazowych się zdarza. Dodatkowo w tym roku zaprezentuje się większa liczba uczestników. W konkursie zobaczymy 9 osób. Przeprowadzimy trzy rundy zawodów, pierwsze z nich polegać będą na turnieju w którym zawodnicy będą odpadali, a najlepsi będą przechodzić do kolejnych etapów. W ciągu godziny więc zobaczymy 23 skoki! To niewyobrażalna liczba biorąc pod uwagę poziom skomplikowania tych skoków i całą logistykę Szczecin Water Show – mówi Krzysztof Mastylak z agencji Studio 4u. Ilość skoków zapewne będzie przyciągająca dla publiczności – gdyby było ich mało, widownia po prostu by się nudziła, a wiadomo, że jeden skok to tak naprawdę kilka sekund. Szczecin Water Show kolejny raz udowodni, że kilka sekund to może być prawdziwa, emocjonalna bomba!

High Diving to akrobatyczne skoki do wody z wysokości 27 metrów. Ta nowa dyscyplina sportu traktowana jest jako sport ekstremalny. Jest wielka szansa aby High Diving stał się dyscypliną olimpijska już na igrzyskach w Tokio - 2020 roku. Kogo zobaczymy w Szczecinie? Najlepszych z najlepszych!

Gary Hunt, ANGLIA, Największa gwiazda tegorocznej edycji Water Show Szczecin! Zawodnik - legenda. Absolutny światowy numer 1 ostatnich lat. Od 3 lat nie oddał 1 miejsca w światowym rankingu. Faworyt zbliżających się Mistrzostw Świata Budapeszt 2017. Mistrz Świata 2015; wice Mistrz Świata 2013; 2-krotny zdobywca Pucharu Świata; 6-krotny zwycięzca cyklu Red Bull Cliff Diving; 28-krotny zwycięzca zawodów z cyklu Red Bull Cliff Diving. Brązowy medalista igrzysk wspólnoty brytyjskiej.

Rhiannan Iffland, AUSTRALIA, Mistrzyni Świata 2017. Obecnie absolutny kobiecy światowy nr.1 – ranking 2016,2017. Debiutantka sezonu 2016, która rozbiła bank zostając zwycięzcą cyklu Red Bull Cliff Diving 2016. Medalistka Pucharu Świata. Po raz drugi wystartuje w Water Show Szczecin.
Michal Navratil, CZECHY, Od lat należy do światowej czołówki. Wicemistrz Świata 2017, zwycięzca najbardziej prestiżowego cyklu zawodów RED BULL CLIFF DIVING z roku 2011. Wielokrotny zwycięzca i medalista zawodów Red Bull Cliff Diving. Największy showman w światowej elicie skoczków z pewnością podbije serca szczecińskiej publiczności.

Krzysztof "Kris" Kolanus, POLSKA, Nasz polski reprezentant w światowej elicie skoczków. Czołowy zawodnik cyklu Red Bull Cliff Diving 2017. Wielokrotny medalista tych zawodów. Uczestnik Mistrzostw Świata i zawodów Pucharu Świata. Reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata Budapeszt 2017. Zwycięzca pokazowych zawodów podczas pierwszej edycji Water Show Szczecin 2017.

Anna Bader, NIEMCY, 7 krotna mistrzyni Europy, brązowa medalistka Mistrzostw Świata, wielokrotna medalistka zawodów Red Bull Cliff Diving. Przeuroczą Annę (partnerkę życiową Krzysztofa Kolanusa i mamę ich córeczki) gościliśmy podczas Water Show Szczecin 2016 w roli sędziego. Po rocznej przerwie wróciła do treningów i w swoim pierwszym starcie w Pucharze Świata zajęła 5 miejsce!

Nie jest jednak wykluczone, że zawodników będzie jeszcze więcej – przed nami więc niesamowite widowisko na najwyższym poziomie, w którym udział wezmą gwiazdy największego sportowego formatu. Krzysztof Mastylak zapewnia, że nie ma w Polsce drugiego show o tak wielkiej sile rażenia i z tak mocną obsadą.  W dwóch dwuminutowych rundach riderzy i riderki pokażą zapierające dech w piersiach akrobacji kilkanaście metrów nad wodą. Ewolucje ocenia jury sędziowskie. Popisy najlepszych będziemy obserwować w trakcie Water Show Szczecin.

Szczecin Water Show od początku istnienia blisko współpracuje z Północną Izbą Gospodarczą: - W każdej chwili jesteśmy zainteresowani współpracą z przedsiębiorcami, znajdziemy bez problemu miejsce na którym przedsiębiorca będzie mógł wypromować swoje usługi czy towary na naszej imprezie, zachęcamy do udziału w imprezie, warto zobaczyć ten wielki potencjał. Strefa VIP jest doskonałym miejscem do promocji, do zawarcia nowych kontaktów i do pokazania się na imprezie, w której uczestniczyć będzie kilkadziesiąt tysięcy osób. Dodatkowo jest to oczywiście możliwość przyjemnego spędzenia czasu – dodaje Krzysztof Mastylak.

paprykarz