fbpx

12 września br. (wtorek) zapraszamy przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie na kolejne szkolenie z marketingu, tym razem pod hasłem "Marketing mobilny - możliwości i zagrożenia".

Na szkoleniu opowiemy m.in:
- marketingu mobilny - dlaczego, dla kogo i za ile?
- po co firmie sieci społecznościowe?
- personalizacja działań związanych z klientem w firmie,
- transmisje live i video marketing w małej firmie
- zachowania nabywców online

Prowadzący: dr Leszek Gracz jest adiunktem w Zakładzie Komunikacji Marketingowej Katedry Marektingu Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu marketingu, obsługi klienta, negocjacji biznesowych, analizy rynku, komunikacji międzykulturowej , zachowań nabywców i strategii marketingowych. Współpracuje z wieloma firmami w zakresie szeroko rozumianego marketingu. Kierownik i uczestnik wielu projektów, badań, ekspertyz i wdrożeń na poziomie krajowym i międzynarodowym. Członek założyciel i wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Programu Neurologiki w Szczecinie. Prywatnie wielki miłośnik książek i wędrówek; ojciec dwójki dzieci.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.