W świetnej atmosferze odbyła się coroczna Herbatka organizowana przez Północną Izbę Gospodarczą. Tym razem impreza odbyła się w na terenach szczecińskiej Starki, która od niedawna wznowiła produkcję najlepszego w Polsce alkoholu.

Od wielu lat Izba organizuje dla swoich członków i przyjaciół tradycyjną Herbatkę, która ma na celu integrację środowiska biznesowego Szczecina. Za każdym razem jest to wydarzenie przyciągające wielu znamienitych gości i tak było i tym razem. Gospodarzem tegorocznego spotkania była fabryka wódek Starka, miejsce na co dzień niedostępne dla mieszkańców naszego miasta. Dlatego w piątkowy wieczór można było spotkać tam wielu szczecińskich przedsiębiorców i ludzi biznesu, którzy z dużą dozą ciekawości chcieli zobaczyć nieznane im dotąd miejsce.

- Jest to nasza tradycyjna impreza, która ma na celu integrację członków i naszych szanownych gości. Otwiera czwarty, najważniejszy w roku kwartał gospodarczy i rynkowy. Ponieważ po okresie wakacyjnym wszyscy jesteśmy spragnieni informacji, kontaktów i nowych znajomości. Jest to spotkanie nieformalne i bez krawatów. Dlatego najważniejsze w nim są luźne i niezobowiązujące rozmowy – mówi Maciej Borowy, sekretarz Północnej Izby Gospodarczej.

Na gości tego wyjątkowego wydarzenia czekało wiele atrakcji. Każdy uczestnik mógł liczyć na ciepły poczęstunek oraz "welcome drinka" na bazie Starki. Można było również skosztować różnych roczników tego znakomitego alkoholu.

W związku z ponownym uruchomieniem zakładu i wypuszczeniem na rynek nowych produktów razem z Izbą pomyśleliśmy, że dobrym pomysłem będzie połączenie Herbatki z naszym świętem. Starka wraca na rynek z dużym impetem i mam nadzieję, że zostanie to zauważone w szczecińskim środowisku biznesu - twierdzi Sylwester Kloskowski, prezes Szczecińskiej Fabryki Wódek „Starka”.

Oprócz rozmów i degustacji goście mogli zwiedzić podziemia wytwórni, w których leżakują najstarsze roczniki alkoholu. Ponadto organizatorzy Herbatki zadbali o oprawę muzyczną wydarzenia. Na scenie rozłożonej w na dziedzińcu fabryki wystąpił DJ Hoster, a zaraz po nim można było posłuchać największych przebojów polskiego rocka w wykonaniu zespołu Specyficzni. Dla najbardziej wytrwałych gości zorganizowano afterparty w Grey Clubie, gdzie do białego rana trwała wspólna zabawa.

Jednego można być pewnym, Herbatka organizowana przez PIG na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, a kontakty tam nawiązane w przyszłości przyniosą wiele korzyści dla szczecińskiej gospodarki. Prezes Północnej Izby Gospodarczej Dariusz Więcaszek zdradził, że szykujemy wiele inicjatyw na jesień: - Nie tylko rozrywką człowiek oczywiście żyje. W samym tylko wrześniu organizujemy kilkanaście szkoleń i spotkań o ciekawej, biznesowej tematyce. Ale już dziś zapraszam na 20 października do Radissona i sali szczecińskiej Opery na skromne obchody 20-lecia Północnej Izby Gospodarczej. Będzie skromnie, ale jak sądzę niezwykle interesująco. Goście ze szczytów biznesu, muzycy światowej klasy, panele dyskusyjne. Już dziś wszystko dopięte na przedostatni guzik – zapewnia Prezes. Bądźcie podczas nich razem z nami!

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA PARTNERÓW

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a