Sprzątanie, ochrona, administrowanie budynkami – Clar System coraz silniej rozwija się w naszym województwie. Przedsiębiorstwo działa w całej Polsce, ale w Szczecinie zlokalizowany jest jeden z jego najsilniejszych oddziałów. Firma zajmuje się m.in. zarządzaniem nieruchomościami, obsługą techniczną, usługami utrzymania czystości i  ochrony czy też leasingiem pracowniczym. W ramach usług utrzymania czystości firma Clar System obsługuje również szpitale i inne placówki medyczne. Na wszystkie świadczone usługi, firma oferuje wysokie odpisy na PFRON, co pozytywnie wyróżnia ją na rynku tego typu usług. 

Od obsługi technicznej budynków po zlecenia outsourcingowe w temacie sprzątania czy usług ochroniarskich – w Szczecinie znajduje się jeden z siedmiu makroregionów firmy Clar System. Przedsiębiorstwo prężnie rozwija swoją działalność funkcjonując w Szczecinie już od kilkunastu lat. Firma jest znana przedsiębiorcom zrzeszonym w Północnej Izbie Gospodarczej. Dzisiaj jednak przedstawiciele chcieli zwrócić szerszą uwagę na usługi specjalistyczne świadczone przez ich pracowników. Są to zadania, których nie mogą podejmować się firmy bez specjalistycznego sprzętu i kadry po odpowiednich szkoleniach. – Świadczymy szereg usług specjalistycznych związanych z utrzymaniem czystości. Usługi realizujemy w różnorodnych obiektach, w tym na wysokościach dla kilkuset Klientów, zarówno w ramach umów stałych, jak i zleceń jednorazowych. Wszystkie zlecenia z tego zakresu wdrażamy i realizujemy zgodnie z zachowaniem standardów i po sprawdzeniu ich pod kątem aspektów środowiskowych i zasad BHP – mówi Krzysztof Zaro. W ofercie poza czyszczeniem elewacji czy czyszczeniem szyb na dużej wysokości jest m.in. szlifowanie podłóg, odśnieżanie dachów i powierzchni płaskich.
 

W całej Polsce Clar System zatrudnia ponad 12 tysięcy osób obsługując ponad trzy tysiące obiektów. W makroregionie północno-zachodnim obejmującym swoim działaniem min. Woj. zachodniopomorskie Clar System zatrudnia ponad tysiąc osób. – Na terenie województwa zachodniopomorskiego największym zainteresowaniem cieszy się działalność naszej firmy związana z usługami utrzymania czystości oraz ochrony mienia i budynków. Mniejszą popularnością administrowanie budynkami i obsługa techniczna nieruchomości choć widzimy, że i również w tym segmencie zaczynamy być liczącym się graczem. To jest proces, który dopiero zaczyna się rozwijać na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy przedsiębiorcom zintegrowany system zarzadzania usługami  – jako firma możemy bowiem administrować budynkami, ale i jednocześnie dbać o ich  czystość, ochronę oraz zapewnić obsługę techniczną, co przedsiębiorcą pozwala na skupieniu się na swoich działaniach biznesowych. Jesteśmy jedną z nielicznych firm proponujących tak kompleksową działalność – mówi  Krzysztof Zaro, dyrektor makroregionu firmy Clar System. Clar System dzięki  zdobytemu doświadczeniu w usługach utrzymania czystości, w ostatnim czasie rozszerzyło swój pakiet usług o prace takie jak gruntowne czyszczenie obiektów przemysłowych, czyszczenie przewodów wentylacyjnych, maszyn produkcyjnych itd. z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu i technologii.

 

 

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a