- Herbatka w Fabryce Wódki? Bardzo ciekawe! – przedsiębiorcy, którzy postanowili spędzić piątkowy wieczór podczas naszego wydarzenia zachwyceni byli zarówno atmosferą wydarzenia jak i miejscem do których udało się ich zaprosić. Nie codziennie bowiem można zwiedzić piwnice w których leżakuje legendarna szczecińska Starka. Kolejna Herbatka Izbowa za nami. Warto dodać, że to nie koniec jubileuszy i integracyjnych inicjatyw przygotowywanych przez Północną Izbę Gospodarczą w Szczecinie.


Herbatka Izbowa to wydarzenie, które zazwyczaj odbywało się w ogrodzie przy siedzibie Północnej Izby Gospodarczej. Tegoroczna edycja jednak przerwała tą tradycje i zabrała naszych przedsiębiorców dosłownie pod ziemię. W siedzibie Fabryki Wódki Starka przy ulicy Jagiellońskiej przedsiębiorcy mieli niecodzienną okazję odwiedzić miejsce na co dzień zupełnie niedostępne. Lokalizacja okazała się dużą atrakcją. Herbatka Izbowa to początek współpracy pomiędzy Starką, a Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie: - W związku z uruchomieniem zakładu, w związku z rozpoczęciem nowych produktów, bo w dniu dzisiejszym z taśmy produkcyjnej  trzy nowe produkty premium w nowych butelkach, potraktowaliśmy to wydarzenie jako okazję do świętowania. Dopiero przystępujemy do  Północnej Izby Gospodarczej, to początek naszej współpracy – mówi Sylwester Kloskowski, Starka Szczecin. – Ta impreza otwiera nowy rozdział w dziejach Starki, ma pokazać przedsiębiorcom, biznesmenom, że Starka z impetem wraca na rynek. Od roku pokazujemy nasze produkty, a dzisiaj zaprezentujemy wódkę czystą i nowe produkty, których jeszcze nie ma w sklepach – dodaje Sylwester Kloskowski.

Równie zadowoleni z udziału w wydarzeniu byli obecni na Herbatce przedsiębiorcy: -  To spotkanie z kolegami, ze znajomymi, ale i z nowymi przedsiębiorcami z naszego regionu. To już jest tradycja, a jak wiadomo tradycje należy podtrzymywać. Troszeczkę lat już przeżyłem w tym mieście, ale nigdy nie miałem jeszcze okazji tutaj być, więc lokalizacja była jak najbardziej czynnikiem zachęcającym do uczestniczenia w Herbatce. Prowadzę firmę od 1980 roku znamy się od lat, nawet jeżeli nie z imienia i z nazwiska to z widzenia, nie potrafię powiedzieć czy tego typu imprezy sprzyjają zawieraniu przyjaźni czy rozpoczynania biznesów, ale integracja jest na pewno bardzo ważna  - mówi Jerzy Bogacki, właściciel firmy DDB Auto, dystrybutora wielu popularnych marek samochodów np. Mercedesa. – Współpraca samorządu z przedsiębiorcami dla Gminy Miasto Szczecin to priorytet, to nie tylko kwestia wymiany codziennych informacji, ale i spotkań, integracji, realizowania nowych projektów. Prezydent Piotr Krzystek reaktywował Radę Gospodarczą przy prezydencie, działamy w wyspecjalizowanych grupach branżowych, tego typu inicjatywy jak dzisiejsza przyczyniają się do wzmacniania naszego miasta pod kątem gospodarczym – mówi Kamila Bogusławska z Biura Strategii Urzędu Miasta w Szczecinie.

Tradycja została podtrzymana i kolejna Herbatka Izbowa rozpoczęła pełną inicjatyw jesień. Przed nami uroczyste obchody 20-lecia Północnej Izby Gospodarczej – więcej informacji na ten temat już wkrótce na naszym portalu.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z IMPREZY.

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA PARTNERÓW

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a