20 września br. (środa) zapraszamy przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie na szkolenie "Współpraca w firmie – dobra atmosfera i realizacja celów przedsiębiorstwa oraz skuteczne nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientem". Szkolenie odbędzie się jak zawsze w siedzibie Izby przy al. Wojska Polskiego 86 w Szczecinie.


Szkolenie jest kierowane do tych pracowników firm, którzy kontaktują się z innymi pracownikami w realizacji zadań wymagających wzajemnej współpracy, w tym do pracowników dostrzegających nieprawidłowości w zakresie organizacji pracy własnej i współpracy wewnętrznej w firmie. Specyfika szkolenia jest dostosowana
w szczególności do potrzeb pracowników małych i średnich firm.

Tematyka szkolenia została dostosowana w szczególności do potrzeb pracowników małych i średnich firm. Obejmuje między innymi analizę zakresu relacji z klientem wewnętrznym oraz identyfikację sytuacji konfliktowych w budowaniu tych relacji. Uczestnicy szkolenia dokonają także diagnozy własnych umiejętności efektywnego planowania i realizacji zadań podejmowanych we współpracy z innymi pracownikami firmy.

W drugiej części poruszymy temat nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem. Ta część adresowana jest do pracowników kontaktujących się z klientami firmy, w tym osób nowo przyjętych do pracy, w zakresie obsługi klientów w mikro, małych i średnich firmach. Pozwoli im na doskonalenie umiejętności podejmowania i budowania efektywnych relacji z klientami indywidualnymi, dostawcami czy odbiorcami towarów lub usług oferowanych prze firmę.

Tematyka szkolenia została dostosowana w szczególności do potrzeb pracowników małych i średnich firm. Obejmuje między innymi identyfikację korzyści wynikających
z profesjonalnej obsługi klienta zewnętrznego oraz doskonalenie umiejętności identyfikacji specyficznych potrzeb klienta i doboru strategii jego obsługi poprzez wykorzystanie właściwej komunikacji interpersonalnej.

Prowadzący:
Joanna Zielonka - ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Szczecińskim, podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego w Katedrze Psychologii Pracy na Uniwersytecie Łódzkim. Trener rekomendowany przez MPiPS. Autorka i aktualizatora programów szkoleń modułowych wg metodologii MES oraz programów modułowych w wersji blended learning, opracowanych na zlecenie MPiPS.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. UWAGA: Ilość miejsc ograniczona.

 

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a