fbpx

Wszystkich przedsiębiorców zapraszamy 21 września br. do siedziby Izby na spotkanie pod hasłem "Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!". Spotkanie odbędzie się w ramach inicjatywy "Internetowe Rewolucje dla Firm" i jest skierowane dla każdego przedsiębiorcy, który chce skuteczniej wykorzystywać Internet w swojej firmie.

Projekt realizowany jest przez Google przy współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców. Prelegentami będą Doradcy „Internetowych Rewolucji dla firm”, którzy zarówno opowiedzą o bezpłatnych narzędziach wspomagających działania marketingowe i sprzedażowe w Internecie, jak również wyjaśnią, w jaki sposób skorzystać z darmowych konsultacji dotyczących skutecznego wykorzystania Internetu w konkretnej firmie.

Prowadząca: Karolina Maj - MBA, Project Manager, Business Coach, kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Internetowe Rewolucje, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group, Magazyn Twój Film. Swoje bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. 

Spotkanie jest bezpłatne i potrwa ok. 2 godziny. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie obecności pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie Patronatem objęli:
- Poseł Arkadiusz Marchewka, członek Sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii
- Senator Grzegorz Napieralski, członek Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności