Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No address associated with hostname in /templates/frontend/runless.php on line 38

Warning: file_get_contents(http://izba.info//media/system/css/system.css): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No address associated with hostname in /templates/frontend/runless.php on line 38
Brak wolnych miejsc na jubileusz 20-lecia Izby - Północna Izba Gopodarcza

Północna Izba Gospodarcza w 2017 r. obchodzi 20-lecie działalności. W związku z tym już 20 października br. przygotowujemy dla Państwa dwa wydarzenia. W tym szczególnym dla nas dniu będziemy gościć u nas wielu znamienitych gości, autorytetów biznesu, mediów, dziennikarstwa i estrady.

Jednym z naszych gości będzie Redaktor naczelny „Newsweek Polska” Tomasz Lis. Napisał 10 książek i przeprowadził wywiady z najbardziej wpływowymi ludźmi – m.in. Billem Clintonem, Georgem Bushem Sr., Georgem Bushem Jr., z Tony Blairem, Yitzhakiem Rabinem, Szimonem Presem, Hillary Clinton, Dmitrijem Miedwiediewem i Dalajlamą. Absolwent dziennikarstwa, studiował też w Ameryce. Pracował w Wiadomościach TVP (także jako korespondent w USA), Faktach TVN i w Polsacie. Laureat szeregu nagród, m.in. trzykrotnie tytułu Dziennikarza Roku oraz Nagrody Kisiela.

Dominika Kulczyk jest założycielką i prezesem  Kulczyk Foundation, organizacji filantropijnej współpracującej z polskimi i międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi (NGO), zachęcającej do aktywnego włączania się w wolontariat w krajach rozwijających się. Fundacja w ramach projektu „Żółty Talerz” działa przeciw niedożywieniu dzieci również w Województwie zachodniopomorskim.   Prowadząca serial edukacyjny „Efekt Domina” jako jednego z elementów projektu poświęconego problemowi głodu i biedy. W 2013 r. uhonorowana została tytułem „Kobiety Dekady” magazynu  Glamour.

Debata odbędzie 20 października 2017 r. o godz. 10:00 w Hotelu Radisson, zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule: debata.

Gala wieczorna odbędzie się 20 października 2017 r. godz. 19:00 w Operze na Zamku, zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule: gala.

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Grudzińska pod nr tel. 91 486 07 65.

partnerzy18092017

 

DANA2 1100x25019415