fbpx

17 listopada br. (piątek) zapraszamy do siedziby Izby w Szczecinie na spotkanie dedykowane dla inwestorów nieruchomości. Spotkanie będzie miało na celu zintegrowanie środowiska inwestorów nieruchomości ze Szczecina, nawiązywanie cennych kontaktów w celach współpracy oraz poszerzanie wiedzy.

Jeśli posiadasz nadmiar gotówki i chcesz zainwestować w nieruchomości, oczekując wysokiej stopy zwrotu przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa.
A może inwestujesz już w nieruchomości i chciałbyś zwiększyć swój portfel inwestycyjny?
Masz dostęp do okazji inwestycyjnych a brakuje Ci gotówki?

Rentumi Foundation zaprasza osoby zainteresowane inwestycjami w nieruchomości. Celem spotkania jest ukazanie nowych możliwości w Szczecinie i kraju. Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele firm wspomagających inwestycje w nieruchomości. Po krótkich prelekcjach zapraszamy do korzystania z wiedzy naszych ekspertów obecnych na sali oraz do nawiązana relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Dla kogo: Prywatni inwestorzy, pośrednicy i zarządcy nieruchomości, firmy z sektora budowlanego, wykonawcy, projektanci, architekci
Miejsce: Północna Izba Gospodarcza przy ul. Wojska Polskiego 86 w Szczecinie
Termin: 17 listopada br., piątek

Agenda spotkania:
1. Powitanie gości i przedstawienie ekspertów
2. EGZO - poszukiwanie, wykonawstwo i zarządzanie okazjami inwestycyjnymi, zarządzanie najmem
3. Rentumi - NOWOŚĆ - aplikacja wspierająca zarządzanie wynajmem mieszkań
4. Red Snake - innowacyjne systemy grzewcze
5. Inteligentny Dom, czyli jak zarządzać mieszkaniem z komórki
6. Gotowe inwestycje z wysokim zwrotem rocznym
7. Networking czyli pozyskiwanie kontaktów
8. Zakończenie
9. After Party - Grey Club

Po wydarzeniu w siedzibie Izby odębdzie się mniej oficjalna część w zarezerwowanej loży w lokalu Grey Club, gdzie bedzie można przy jedzeniu i dobrym trunku porozmawiać luźno na temat nieruchomości.

Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy pakiet zaproszeń na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jaki jest średni wskaźnik ROI w wynajmie mieszkań w Szczecinie?" Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 9 listopada br.