Baner nowastrona

 

Legalizacja Baner

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Północną Izbę Gospodarczą we współpracy z LSJ HR Group, które odbędzie się 23 listopada br. w siedzibie Izby w Szczecinie.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się,  jak radzić sobie z przeszkodami współczesnego rynku pracy, w tym ze słabnącym zaangażowaniem pracowników. Na podstawie przykładów firm z Pomorza Zachodniego pokażą, jak wzmocnić motywację zespołu i skutecznie wyznaczać cele, a dzięki temu stać się konkurencyjnym pracodawcą. Trenerzy prowadzący szkolenie, skupią się głównie na umiejętnościach komunikowania przez przełożonych oczekiwań i celów stawianych przed zespołem, bowiem zła komunikacja prowadzi do spadku zaangażowania pracowników, osłabia motywację, a w rezultacie powoduje ich odejście z organizacji.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
- dowiedzą się Państwo, jak dzięki poprawnej komunikacji uzyskać sprzężenie zwrotne pomiędzy pracownikiem a przełożonym
- otrzymają wskazówki do skutecznego posługiwania się komunikacją werbalną i niewerbalną
- nauczą się dopasowywać treść do adresata, tak aby była zrozumiała i nie wzbudzała żadnych wątpliwości
- dowiedzą się, jak wyważyć przekaz emocjonalny kluczowy w komunikacji międzyludzkiej, by był adekwatny do sytuacji.

Wiedzą i doświadczeniem podzielą się z uczestnikami doświadczeni trenerzy:
Dominika Komorowska – trenerka z kilkunastoletnim doświadczeniem, prowadząca szkolenia m.in. dla PKN Orlen S.A., Poczty Polskiej, Polbanku, czy ZWIK. Jest akredytowanym trenerem Insights Discovery. Jej misją jest dawanie ludziom energii oraz przyczynianie się do zmiany zachowań. Na prowadzonych przez nią warsztatach jest dynamicznie, kreatywnie, różnorodnie i inspirująco.
Krzysztof Kowalski – wieloletni praktyk biznesu. Absolwent Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie. Ukończył również Zarządzanie Jakością i MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu oraz Strategic Leadership Academy w ICAN Institute. Po studiach pracował w Stoczni Szczecińskiej, a następnie w Sonion Polska i DGS Poland, którą zarządzał przez 10 lat (2200 pracowników).

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrum Biznesu - Wideo Newsletter
Północnej Izby Gopsodarczej w Szczecinie 

Dołącz do grona najaktywniejszych przedsiębiorców

PFP PIG 1250x300