PRACOWNIA PROTETYCZNA P. Sudnik, T. Cholewa, która mieści się na Mierzynie jest jedną z najnowocześniejszych tego typu placówek w naszym regionie. Lekarze wykonują zabiegi medyczne i kosmetyczne oraz ratują zgryz mieszkańców już od kilku lat. Panowie Sudnik i Cholewa chwalą się zarówno sprzętem, którego nie posiadają inne pracownie, ale i kadrą, która regularnie kształci się i zwiększa swoje umiejętności. O kompetencjach świadczą także liczne certyfikaty oraz… piękny uśmiech klientów.

- Nasza Pracownia jest jedną z największych w Szczecinie. Należymy do Izby Gospodarczej Techników Dentystycznych, jesteśmy zarejestrowani w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych a nasze wyroby są zgodne z polską i europejską Normą. Jesteśmy też DemoLabem firmy AMANN GIRRBACH oraz Laboratorium Partnerskim firmy DENTSPLY SIRONA. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wysokiej jakości materiałami, renomowanych firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom jesteśmy w stanie wykonać każdą, nawet najbardziej skomplikowaną usługę protetyczną – mówi Paweł Sudnik, współwłaściciel Pracowni Protetycznej.

Właściciele jako zalety kliniki wskazują innowacyjność, nowoczesność oraz stosowanie pionierskich metod leczenia zgryzu oraz zębów: - Jako NOWOŚĆ oferujemy: pełnokonturowy cerkon, metal frezowany na sucho ceramikę frezowaną VITA oraz VISIO. Wszystkie prace mogą zostać wykonane w artykulatorach z indywidualnymi nastawieniami – dodaje Paweł Sudnik.  - Nasza Pracownia nieustannie poszukuje nowych rozwiązań protetycznych oraz organizuje kursy i spotkania branżowe dla lekarzy. Pracownicy biorą udział w szkoleniach rozwijających umiejętności oraz podnoszących kwalifikacje. Zawsze służymy pomocą naszym lekarzom i planujemy wspólnie rozwiązania protetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nie zapominamy tez o potrzebujących, wspierając okazjonalnie tych, którzy najbardziej tego potrzebują, np. domy dziecka. Pamiętamy też o naszych pracownikach organizując imprezy integracyjne i okolicznościowe – dodaje Paweł Sudnik.

Pracownia Protetyczna na Mierzynie jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej.

DANA2 1100x25019415