Urząd Miasta podpisał trzyletnią umowę z firmą Netto. Tym samym na mocy zawartego porozumienia duńska sieć supermarketów została sponsorem tytularnym obiektu przy ul. Szafera, a hala nosi odtąd nazwę Netto Arena.

- Cieszymy się, że firma zakorzeniona w regionie będzie partnerem imiennym naszego największego obiektu sportowego - powiedział Piotr Krzystek, prezydent Szczecina. – Mam nadzieję, że przed nami kolejne etapy doskonałej współpracy, a mieszkańcy będą świadkami wielu ciekawych wydarzeń sportowych, które się tu odbędą.

- Jesteśmy związani z miastem od wielu lat i obecnie zatrudniamy blisko dziewięćset osób w Polsce. Przez te wszystkie lata postrzegamy to miasto za naszą polską siedzibę. W ubiegłym roku byliśmy sponsorem The Tall Ship Races i świetnie współpracowało nam się przy tym wydarzeniu z miastem – zapewnia Alan Jensen, dyrektor generalny Netto Polska.

Pieniądze, które wpłyną do miasta z tytułu umowy z Netto zostaną przeznaczone na działalność ekstraklasowych drużyn oraz będą wsparciem rozwoju dzieci i młodzieży.

ceopunkt27042018

konsultacjelean27042018

pfp27042018a

 

banerek