fbpx

Klaster Zarządzania Procesowego serdecznie zaprasza na I oficjalne spotkanie i warsztaty: Leadership – przywództwo częścią codziennej pracy każdego z nas. Spotkanie odbędzie się 18.01.2018 o godzinie 13:00 w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej.

Więcej informacji o wydarzeniu i bilety dostępne pod linkiem: www.uczestnicy.pl/event/leadership---przywodztwo-czescia-codziennej-pracy-kazdego-z-nas W wielu organizacjach brakuje dobrych liderów. O zatrudnienie najlepszych „pierwszoligowców” walczy się z konkurencją. Działy HR mają szeroki wachlarz programów rozwoju liderów. Mimo, że wiele osób jest zachwyconych firmowym modelem kompetencyjnym, to często dział HR sięga na zewnątrz firmy w poszukiwaniu talentów. 

Czy możemy uniknąć poszukiwania talentów?
Czy możemy stworzyć „fabrykę talentów”?
Czy mamy na to czas?

Czy przywództwo może się stać częścią procesu zarządzania, częścią codziennej pracy każdego z nas. Trudność liderów często polega na poświęcaniu zbyt wiele czasu na rozwiązywaniu aktualnych problemów, a zbyt mało na przewidywanie i planowanie przyszłości oraz na rozwój i doskonalenie swoich podwładnych.  Brakuje procesu zarządzania talentami od pierwszego dnia w pracy po dzień ostatni. Wszystko to dzieje się ze szkodą dla biznesu. Liderzy nie są przygotowani na nowe wyzwania, na pracę na kolejnym poziomie organizacji. A „wojna o talenty” trwa...

Serdecznie zapraszamy!