fbpx

Posiadasz gotówkę i chcesz zainwestować w nieruchomości, oczekując wysokiej stopy zwrotu przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa? A może inwestujesz już w nieruchomości i chciałbyś zwiększyć swój portfel inwestycyjny? Bądź masz dostęp do okazji inwestycyjnych a brakuje Ci gotówki ?

Rentumi Foundation zaprasza 16 lutego br. do siedziby Izby w Szczecinie osoby zainteresowane inwestycjami w nieruchomości. Celem spotkania jest ukazanie nowych możliwości w Szczecinie i kraju. Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele firm wspomagających inwestycje w nieruchomości. Po krótkich prelekcjach zapraszamy do korzystania z wiedzy naszych ekspertów obecnych na sali oraz do nawiązana relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi. 

Agenda spotkania: 
17:30 - Rejestracja uczestników
18:00 - Powitanie gości i przedstawienie agendy spotkania
18:10 - Przedstawienie uczestników
18:50 - Rentumi - Aplikacja wspierająca zarządzanie wynajmem mieszkań - Nowe możliwości 
19:20 - Ubezpieczenia w wynajmie - Poznaj ubezpieczenia dające przewagę na rynku
19:50 - Smart Homes - Inteligentny Dom, czyli jak zarządzać mieszkaniem z komórki
20:20 - Prezentacja ofert pod flipy i najem oraz gotowe inwestycje z wysokim zwrotem rocznym
21:00 - Networking czyli pozyskiwanie kontaktów 
22:00 - Zakończenie
22:30 - After Party - Grey Club 

Dla każdego uczestnika Voucher na aplikację Rentumi.pl o wartości 1200 zł, czyli 2 lata darmowego korzystania z innowacyjnego systemu do zarządzania wynajmem mieszkań, regulamin w antyramie A3 do powieszenia w wynajmowanym mieszkaniu oraz PenDrive 4GB z wartościowymi treściami. 

Zainwestuj w spotkanie i wynajmuj mieszkania jeszcze efektywniej!

Aby wziąść udział w spotkaniu należy odpowiedzieć na pytanie: "Co wg Ciebie sprawia, że inwestycje w nieruchomosci są uważane za jedne z najbezpieczniejszych?". Pięć najciekawszych, najtrafniejszych odpowiedzi otrzyma wejście na seminarium dla inwestorów. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 stycznia br. do godz. 15.00.