fbpx

Nowy Rok to wiele zmian i nowych możliwości dla przedsiębiorców dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę z której będą mogły skorzystać firmy zarówno jednoosobowe jak i te zatrudniające wielu pracowników. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Dzień Przedsiębiorcy”. Już 15 lutego 2018r. w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania m.in. odnośnie:

- zmian w zatrudnianiu obcokrajowców
- wsparcia finansowego na nowego pracownika
- możliwości uzyskania dofinansowania na szkolenia do 400tys. zł. dla firmy wraz z bezpłatną obsługą doradczą przy pisaniu i rozliczaniu projektu (m.in. kursy zawodowe, studia, szkolenia, prawa jazdy, kursy językowe)
- poziomu zarobków w Szczecinie
- najważniejszych zmian podatkowych ( jednolity plik kontrolny, Mechanizm podzielonej płatności, Ustawa STIR, Zmiany w ryczałcie z tytułu najmu, Wydzielenie nowego źródła w ustawie o CIT, Ograniczenia w amortyzacji majątku otrzymanego w spadku lub w darowiźnie, zmiany w opodatkowaniu twórców, Usługi niematerialne nabyte od podmiotów powiązanych )
- RODO, szansa czy zagrożenie
- nowe trendy na rynku pracy
- jedyny na rynku pakiet na usługi sportowe i rekreacyjne również dla jednoosobowych działalności
- zamówienia publiczne - wadia, poręczenia

Oraz wielu innych zagadnień z którymi przedsiębiorcy spotykają się na co dzień. Zgłoszenia i szczegółowe informacje Katarzyna Grudzińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 914860765.