fbpx

27 marca br. (wtorek) zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na pierwszy w tym roku Izbowy Wieczorek w Teatrze Kameralnym. Na scenie żartami i anegdotami bawił nas będzie Pan Michał Janicki. Tego dnia aktorzy zaprezentują nam również przedstawienie kabaretowe "W oczach Starszych Panów".

Dowcip, wdzięk, wspaniałe piosenki, doskonali aktorzy i nutka nostalgii… To dzięki wyobraźni i dużej dozie fantazji powstał dla Państwa nowy spektakl Teatru Kameralnego pod tytułem „W oczach Starszych Panów”, który zaprasza na specjalnie napisaną dla teatru rozrywkę najwyższej artystycznej próby.

Występują: Grażyna Nieciecka-Puchalik, Paweł Adamski, Łukasz Gocławski, Filip Cembala, Jacek Poks i Michał Janicki

Scenografia: Danuta Dąbrowska-Wojciechowska

Scenariusz i reżyseria: Michał Janicki.

Muzyka z archiwum kabaretów TVP. Spektakl z udziałem artystów scen szczecińskich i gości specjalnych.

Na miejscu przygotowaliśmy dla Państwa również poczęstunek od Restauracji Sferyczna. Zapraszamy do miłego spędzenia wieczoru w gronie aktorów, przedsiębiorców przy smacznym poczęstunku.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Uwaga: Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt zaproszenia to 40 zł./os. Organizatorem spotkania jest Teatr Kameralny w Szczecinie.