fbpx

 

baner.6.1. 1100x250

 

Wiedzy nigdy za wiele – już 22 marca w Szczecinie odbędzie się kolejna odsłona wydarzenia PROINVESTORS, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz firmy z regionu, w tym te zrzeszone w Północnej Izbie Gospodarczej np. Kancelaria SDO. Jednym z głównych podmiotów odpowiedzialnych za wagę merytoryczną tego wydarzenia jest także Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, która również z Izbą blisko współpracuje. Zapisy trwają i zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do wzięcia udziału w tym inspirującym biznesowo wydarzeniu. Jakich gości zobaczymy i usłyszymy i jakie zostaną poruszone tematy?

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zaprasza Państwa do udziału w konferencji  PROINVESTORS, trendy, innowacje oraz inspiracje w biznesie, która odbędzie się 22 marca 2018 r. w Szczecinie w Hotelu Radisson. W założeniach każde wydarzenie ma przekazywać wiedzę w sposób najbardziej praktyczny. Głównym celem konferencji jest wskazanie firmom z Pomorza Zachodniego, jak i z całej Polski, możliwości oraz pomysłów na inwestowanie na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak również zachęcanie ludzi przedsiębiorczych do rozwijania swoich pasji biznesowych, czemu służyć ma również prezentacja dobrych praktyk i świetnych pomysłów. – Staramy się dbać o przedsiębiorców, którzy robią swoje, są z nami cały czas. Jednym z pomysłów jest inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego, Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz partnerów prywatnych czyli konferencja PROINVESTORS. Jest to wydarzenie bezpłatne w którym mogą wziąć udział przedsiębiorcy z województwa zachodniopomorskiego po wcześniejszej rejestracji. Pierwsza dotyczyła Specjalnych Stref Ekonomicznych, a tym razem będą to trendy, innowacje i inspiracje w biznesie – mówi Jacek Wójcikowski z Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. –Wydarzenie otwarte, chcemy pokazać tym, którzy osiągają sukces, przez branże IT, BPO, tych, którzy robią, co kochają. Gościem będzie także Jerzy Owsiak, który pokaże nam humanistyczne podejście do biznesu – dodaje Wójcikowski.

- Poruszymy kilka aspektów. Po pierwsze dominujące trendy w biznesie, po drugie rozmowa o pasji, wiele biznesów rodzi się i rozwija nie tylko z chęci pracy czy generowania zysków, ale i z pasji i miłości do tego, co się robi, to przekuwa się w dalszej perspektywie na sukces. Tym razem w porównaniu do poprzedniej, bardzo analitycznej i inwestycyjnej konferencji, skupimy się na pasji, trendach i inspiracji – dodaje Bartosz Dąbrowski z Kancelarii Prawnej SDO.

Imprezę poprowadzi Maciej Głowacki – dziennikarz ekonomiczny Radia TOK FM, a w wśród prelegentów znajdą się m.in. Jurek Owsiak, Paweł Finkielman - Założyciel NCDC oraz przedstawiciele firm, które odniosły sukces w Polsce i za granicą. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, lecz liczba miejsc jest ograniczona.

 

FUR baner 1100x250