fbpx

Po 5 latach wracają Izbowe Wieczorki Filmowe! 19 kwietnia br. o godz. 20.00 zapraszamy Państwa do kiniarni w kinie Pionier, która jest połączeniem kina i kawiarni - powrotem do początków XX w. Siedząc przy stoliku przy kawie, herbacie czy też lampce wina oglądamy film z projektora, który stoi w sali. 

Podczas naszych wieczorków unikamy wielkich komercyjnych produkcji. Nasz główny repertuar to kino europejskie, azjatyckie, południowo-amerykańskie .Chcemy pokazywać ambitne kino dla ludzi, którzy widzą w filmie nie tylko rozrywkę. I to wszystko bez pop-cornu, bez mlaskania. Przy okazji projekcji filmu poczęstujemy Państwa specjalnie przygotowanym na ten dzień cateringiem, który jest indywidualnie przygotowywany pod konkretny film. Wieczorki Filmowe będą organizowane cyklicznie, raz na kwartał.  

Na pierwsze spotkanie przygotowaliśmy dla Państwa znakomitą włoską produkcję "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Kolejny raz poczęstunek zapewni Państwu Restauracja Sferyczna, tym razem będą to typowo włoskie przekąski oraz włoskie wino. 

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" to film, który oglądacie na własną odpowiedzialność. Istnieje niebezpieczeństwo, że jego seans skłoni Was do zerwania przyjaźni, zakończenia związku, a nade wszystko pozbycia się swojego smartfona. Wszystko dlatego, że reżyser Paolo Genovese wziął sobie chyba do serca słowa nieocenionego Jepa Gambardelli z "Wielkiego piękna": "Nie chciałem być tylko gościem na przyjęciach, chciałem mieć moc, która pozwoli mi je zniszczyć". "Dobrze się kłamie…" stanowi sugestywną wizję takiego właśnie "zniszczonego przyjęcia" – miłego spotkania towarzyskiego, które na naszych oczach zamienia się w festiwal wzajemnych oskarżeń i pretensji."

UWAGA! Uczestnictwo dla firm zrzeszonych w Izbie jest bezpłatne. Z jednej firmy mogą wziąć udział max. 2 osoby. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.