fbpx

 

IZBOWY PAKIET BANER

 

15 maja br. w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się pierwszy w Szczecinie "Dzień Ukraiński". Brak pracowników na rynku to cały czas wiodący temat wśród zachodniopomorskich firm. Spotkanie przeznaczone jest zarówno dla firm, które chciałyby zatrudniać cudzoziemców, jak i dla przedsiębiorców, którzy już takich pracowników zatrudniają. Na jednym spotkaniu odpowiemy Państwu na wszystkie nurtujące pytania. Przedstawimy zasady, korzyści oraz warunki zatrudniania pracowników z zagranicy.

Zatrudniasz cudzoziemców? Bądź na bieżąco!

Nie zatrudniasz cudzoziemców? Pokażemy Ci jak zrobić to legalnie!

Szukasz pracowników? Zapraszamy na spotkanie! 

 

Na spotkaniu przedstawimy m.in.:
- aktualną sytuację na lokalnym rynku pracy
- najwnowsze trendy w zatrudnianiu cudzoziemców
- zalety i korzyści wynikające z zatrudniania pracowników z zagranicy
- jak wyglądają kontrole w firmach zatrudniających takich pracowników
- procedury zatrudniania oraz najnowsze zmiany w przepisach

Podczas spotkania odbędzie się również dyskusja z naszymi gośćmi specjalnymi oraz przedstawicielami urzędów na temat aktualnych problemów oraz uproszczenia procedur związanych z zatrudnieniem. A na koniec zaprosimy Państwa na poczęstunek oraz indywidualne konsultacje z naszymi ekspertami.

Szczegółowy program już wkrótce na www.izba.info Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia uczestnictwa pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.