fbpx

SZYMON HOŁOWNIA baner

 

7MKM baner 1150x250px pg1 20180701

 

… tak w cudzysłowie można opisać to jak funkcjonuje restauracja „Sferyczna” ulokowana w Kids Arenie czyli wielkich kulach obok targowiska Manhattan na Niebuszewie. Działanie obiektu dla dzieci opisywaliśmy na stronach internetowych Północnej Izby Gospodarczej w ubiegłym tygodniu. Teraz czas powiedzieć coś więcej na temat oferty gastronomiczne obiektu, a ta zadowoli gust każdego klienta. Catering z restauracji „Sferyczna” obecny był na wielu wydarzeniach organizowanych przez Północną Izbę Gospodarczą i zebrał same pozytywne recenzję. Warto pamiętać, że restaurację można odwiedzić niekoniecznie udając się na zabawę w Kids Arenie.

Restauracja Sferyczna działająca w Kids Arenie to miejsce, które jest przyjazne dla całych rodzin. Takie założenie przyjęto już na początku działalności i okazało się, że na rynku jest realna potrzeba by istniało miejsce w którym można zjeść dobry, rodzinny obiad. Restauracja działa także na rynku cateringowym oraz proponuje klientom obiady abonamentowe, co cieszy się szczególnym zainteresowaniem w firmach działających w okolicy. – Opieramy się na kuchni włoskiej, bo pizza jest w Polsce najlepiej sprzedającym się posiłkiem. Wybór jest bardzo szeroki, dostosowany do gustu polskiego konsumenta. Naszymi klientami są rodziny, dzieciaki więc chętnie jedzą hamburgery, sałatki, dania obiadowe, dania bez laktozy, dania bezglutenowe, dania na zamówienie. Organizujemy komunię, urodziny, chrzciny, imprezy zorganizowane. Często następuje korelacja pomiędzy np. urodzinami w Kids Arenie, a późniejszym, wspólnym posiłkiem. Przygotowywane dania robione są ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Bardzo dbamy o jakość i o to by dzieciaki jadły zdrowe rzeczy – mówi Alicja Kurek, współwłaścicielka obiektu.

Codziennie oferowany jest obiad dnia, a także obiad fit. Menu działa cały czas. Catering jest dostosowywany do oczekiwań klientów. – 150 metrów kuchni to duża przestrzeń, jesteśmy w stanie przygotować dania, których zażyczą sobie klienci. Dodam jeszcze, że oferujemy pakiety czyli możliwość korzystania z restauracji i Kids Areny jednocześnie, to bardzo miły upominek albo forma wynagrodzenia dla pracownika – dodaje Dariusz Majcher. Catering z restauracji „Sferyczna” był dostępny podczas kilku wydarzeń organizowanych przez Północną Izbę Gospodarczą w Szczecinie. W sezonie Komunii Świętych przestrzeń ta sprawdza się idealnie. Na Facebookowym profilu restauracji i Kids Areny pojawiają się także bieżące informacje o planowanych warsztatach i zajęciach – zbliżają się wakacje i w tym miejscu na pewno wiele się będzie działo!