fbpx

Symbol zastępczy tekstu 1

Na mocy porozumienia zawartego między Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów, a Północną Izbą Gospodarczą przedsiębiorcy zainteresowani prestiżowym programem MBA mogą się na nie zapisać na preferencyjnych warunkach w znaczący sposób podnosząc swoje kompetencje i kwalifikacje. 19 lipca w Północnej Izbie Gospodarczej odbędzie się wykład oraz szkolenie, które można potraktować jako „przedsmak” tego, co czeka przedsiębiorców, którzy zdecydują się na dokształcanie. To możliwość zdobycia cennej wiedzy oraz poznania szczegółów programu MBA oferowanych przez GFKM.

 

      „Metody  profesjonalnej analizy projektów inwestycyjnych" – tatki tytuł nosi szkolenie, a właściwie wykład i część warsztatowa organizowana przez Gdańską Fundację Kształcenia Menadżerów w Północnej Izbie Gospodarczej już 19 lipca. Spotkanie organizowane jest z myślą o naszych przedsiębiorcach i ma stanowić wprowadzenie do możliwości podjęcia  MBA na GFKM. To jak prestiżowe i cenne merytoryczni to zajęcia , pisaliśmy już kilka tygodni temu na naszym portalu. Zainteresowanie wśród szczecińskich ludzi biznesu jest spore, tym bardziej, że to pierwszy program uruchomiony przez GFKM w naszym mieście.  - Celem spotkania jest omówienie zasad planowania i analizowania projektów inwestycyjnych.  Są to najważniejsze decyzje z punktu widzenia rozwoju i zwiększenia wartości Firmy. Popełnione błędy, nietrafione projekty o znacznych wydatkach, niestety mogą doprowadzić każdą firmę do bankructwa. Na zajęciach przybliżymy zasady budowy modelu przedsięwzięcia inwestycyjnego opartego o prognozowane przepływy pieniężne.  Uczestnicy nauczą się kalkulować wartość projektu wykorzystując narzędzia oceny oparte o zdyskontowane przepływy pieniężnie.  Na zajęciach odniesiemy się również do ryzyka związanego z realizacją projektu wykorzystując metodę analizy wrażliwości – zapowiada Beata Pluta, szczeciński pełnomocnik Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Spotkanie potrwa 4 godziny, składać będzie się z części warsztatowej, a wcześniej z wykładu. W podobnym tonie utrzymane są zajęcia teoretyczne i praktyczne na MBA. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikat podpisany przez Lucjana Śledzia, wykładowcę GFKM oraz Prezesa Północnej Izby Gospodarczej.

We wrześniu szykujemy dla członków Północnej Izby Gospodarczej podobne szkolenie dające przedsmak poziomu zajęć prowadzone przez trenerów MBA w GFKM. Temat i nazwisko trenera wkrótce na newsletterze. 

      Program oferowany przez GFKM od 1991 roku to największe doświadczenie w tworzeniu MBA.  Klasa Mistrzowska w ratingu Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej "Forum" (jako jeden z pięciu programów w Polsce) oraz  3 palmy w rankingu Eduniversal i tytuł "Excellent Business School".  MBA w GFKM  ma 2800 absolwentów i 18 aktualnie aktywnych grup wykładowych  (kolejne, w tym ta w Szczecinie, są uruchamiane). Rekrutacja na jesienny semestr w Szczecinie  już trwa. https://gfkm.pl/mba/mba-szczecin/ Zapraszamy przedsiębiorców zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej do podjęcia współpracy z GFKM – to wielka szansa na rozwój, zarówno biznesowy jak i osobisty. 

 

BIOGRAM LUCJANA ŚLEDZIA, WYKŁADOWCY GFKM:

Lucjan Śledź specjalizuje się w szkoleniach dotyczących zarządzania strategicznego i finansowego oraz oceny finansowej projektów inwestycyjnych.

Dyrektor ds. Rozwoju w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów,  wykładowca na Profesjonalnym Studium Finansów, Podyplomowych Studiach Zarządzania Projektami dla Menedżerów oraz programu Executive Master of Business Administration, prowadzonego przez GFKM we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim i walidowanego przez Rotterdam School of Management Erasmus University.

Unikalny styl prezentacji oraz praktyczne podejście do pracy z uczestnikami szkoleń stawiają go w pozycji czołowego konsultanta z dziedziny finansów GFKM.

Do jego kluczowych kwalifikacji należą zarządzanie finansami, zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, tworzenie i analizowania biznes planów. Zajmuje się planowaniem inwestycyjnym oraz analizuje efektywności przedsięwzięć inwestycyjnych. Jest członkiem i przewodniczącym rad nadzorczych w spółkach akcyjnych notowanych na giełdzie.

Z wykształcenia jest ekonomistą, ukończył Ekonomikę i Organizację Produkcji na Uniwersytecie Gdańskim.

Konferencja banner 1100x250